Карта сайта
Відбивач 5 в 1 дуже компактний , зручний і простий у використанні . Діаметр моде. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#735092
450ГРН
Категория рубрики: Оборудование для фотостудий
Категория: Отражатели
Форма отражателей: Круглая
Размер, см: 80 см
Производитель: Указан в описании
Состояние: Новое
Описание
Відбивач 5 в 1 дуже компактний , зручний і простий у використанні . Діаметр моделі становить 110 см . Важлива деталь даної моделі - двостороння блискавка . Вона дозволяє більш швидко , комфортно і ефективно змінити або вибрати шар необхідного Вам кольору .
Відбивач є дуже важливим інструментом для зміни кольору відбитого сонячного або студійного світла . Це пристрій широко використовується як професіоналами , так і аматорами .
Використання відбивача необхідно при зйомці яскравим сонячним днем ( для запобігання глибоких тіней ) , а також в фотостудії , коли потрібно правильно розподілити студійне світло на об'єкті фотозйомки . За допомогою відбивача Ви можете контролювати відбите світло і правильно висвітлити об'єкт навіть в дефіциті денного світла або при відсутності спалаху .
Шари відбивача рівномірно розтягуються, тому не будуть викликати надмірні відблиски. Кожен шар виготовлений з високоякісного матеріалу, кольори дуже яскраві і природні. .
Відбивач має п'ять шарів, тому Ви можете отримати всі види світлових ефектів в різних умовах фотозйомки.
Золотий шар дає тепле відбите світло, що наповнить Ваші знімки яскравими і теплими кольорами, які ідеально підходять при зйомці портретів. Поверхня відбивача розміщена в круглій ізолюючій рамі.
Срібний шар використовується для отримання максимальної контрастності зображення; даний шар незамінний при фотографуванні в хмарну погоду.
Чорний шар поглинає падаюче світло, тому зменшує відблиски світла. Цей шар стане прекрасним доповненням до зйомки при яскравому денному світлі або в фотостудії. Білий шар дозволяє отримати рівномірне нейтральне світло. Ви можете використовувати його в разі додаткового освітлення об'єкту зйомки в похмурі дні, коли кількість природного світла недостатня.
Шар дифузора використовується для пом'якшення відбитого світла. Так само шар може бути використаний в якості софтбокса.
Характеристики:

Діаметр :
80 см - 450грн
110 см - 550грн
Колір : золотий , срібний , чорний , білий , дифузор ;
У комплект входить спеціальний чохол .
Ключевые слова
рефлектор, відбивач
Показать все (7)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{