Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Медицинские услуги
Архив:

Психотерапія за доступною ціною

Війна не залишила осторонь жодного. Сьогодні навіть ті з нас, хто завжди міг пиш. . фото 1

300 ГРН

Основная информация

Описание

Війна не залишила осторонь жодного. Сьогодні навіть ті з нас, хто завжди міг пишатися эмоційною стійкістю, усе частіше стикаються з невідомими раніше проблемами та труднощами. Життя в умовах постійного стресу, повна відсутність визначеності, відчуття власного безсилля, неможливості на щось суттєво вплинути та змінити ситуацію, призводять до безсоння, депресивних настроїв, панічних атак, конфліктів та суперечок, спалахів люті та агресії або ж навпаки нападів апатії.
Наше сьогодення зіткнуло нас із питаннями на які, як нам здається, неможливо відповісти, та поставило перед рішеннями, які неможливо ухвалити:
- Эвакуюватися (эвакуювати рідних), вирвавши своє життя з корінням, чи залишитися вдома, де навіть стіни допомагають?
- Заощаджувати на усьому, аби підготуватись до найгіршого, чи дозволити собі розслабитися та жити одним днем?
- Як будувати подальші стосунки з людьми, що раніше були близькими, в умовах постійних конфліктів на тему мови, політики та багато чого іншого?

Мене звати Ольга Касімова, я психолог, психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів. І сьогодні, аби Ви мали можливість вирішити усі ці та багато інших питань, я хочу запропонувати Вам 3 місяці (12 зустрічей) регулярної психотерапії за доступною для вас ціною.


Як це відбувається?
Перша ознайомча консультація проходить онлайн. На цій зустрічі ми познайомимося, визначимо Ваш запит (що саме ви хочете змінити або чого досягти за допомогою терапії) та узгодимо комфортну для Вас вартість подальшої терапії. Також у Вас буде додатковий час, аби з'ясувати будь-які питання щодо процесу терапії, сеттінга і т.ін. Тривалість першої консультації 55-75 хв. Перша консультація проходить безкоштовно (або можливий донат на ваш розсуд).
Тривалість подальших 12 зустрічей – 55 хв. Вони можуть проходити онлайн або наживо у моєму приміщенні. В окремих випадках можливий виїзд за адресою клієнта.

Три місяці – це цілком достатній термін для того, аби ви могли зрозуміти як саме працює терапія та відчути досить суттєві зміни у своєму житті. Можливість подальшої роботи обговорюється індивідуально.

Мова консультацій: українська, російська.

Не залишайтесь наодинці зі своїми труднощами. Звертайтеся, і разом ми обов’язково знайдемо вихід.

Ключевые слова

психолог

Пожаловаться
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев