Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Зимний спорт

Архив: Професійна ключка Bauer Supreme Totalone MX3 SE Grip Sr, Вышгород

14 декабря 2017, 11:46
Нова хокейна ключка Bauer Supreme Totalone MX3 SE Grip Sr
жорсткість 95
вага 4. Вышгород, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1323685
3 500ГРН торг
Категория рубрики: Хоккейное оборудование
Тип: Клюшки 
Состояние: Новое
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, ИнТайм, Автолюкс, Деливери
Описание
Нова хокейна ключка Bauer Supreme Totalone MX3 SE Grip Sr
жорсткість 95
вага 470 г.
довжина - 165 см.

Виготовлена зі спеціального, вуглецевого волокна TeXtreme technology - матеріалу, який на 20% міцніше і легше звичайного карбону.
Технологія Bauer's Monocomp дозволила знизити вагу, збільшенити пружність та торсійнну жорсткість ключки, покращити її збалансованість.
Посилена середня точка прогину Mid Kick з жорсткішою нижньою частиною і більш м'якою середньою частиною труби сприяє максимальної передачі енергії при мінімальному зусиллі гравця, що дозволяє збільшити силу кидка.
Труба з двояковогнутого бічними стінками і прямими кутами має латексне покриття MX3 TACTILE, яке дає відмінні тактильні відчуття і дозволяє зручно тримати ключку.
Оптимізований профіль Supreme Power Taper збільшує точку з'єднання труби і пера, що дозволяє значно скоротити скручування пера при ударі, і тим самим, збільшити точність і силу кидка.
Перо має легку конструкцію з сердечником, виконаним з двох різних видів піни. Легка піна Power Sense, для збільшення міцності посилена арамідними волокнами, ефективно поглинає енергію при ударі, дозволяє гравцеві відмінно відчувати і контролювати шайбу. Піна Aero Foam 3 в осерді забезпечує високий опір крученню і сприяє стабільності пера і високої точності удару.
Так само з метою зниження утворення та поширення мікротріщин і збільшення міцності пера використовувалася технологія eLASTech, яка полягає в застосуванні спеціальної смоли, армованої вуглецевими волокнами, у зовнішньому покритті пера.

Відправка Новою Поштою чи Інтайм
Оплата на банківську картку або готівкою післяплата (наложн.)
Ключевые слова
клюшка