Карта сайта
15 марта 2019, 20:28
Морозник -багаторічна квітка,цвіте ранньою весною,володіє лікувальними властивос. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#2701813
60ГРН
Категория рубрики: Цветущие
Тип: Другой
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, ИнТайм
Описание
Морозник -багаторічна квітка,цвіте ранньою весною,володіє лікувальними властивостями,двох і трьох річки -різні кольори
Препарати, принцип дії яких заснований на корекції серотонінового обміну, застосовують при важких формах ожиріння і тільки за призначенням лікаря.

Їх застосування виправдане при порушенні кровообігу серйозних ступенів, головним чином при хронічній недостатності серця, особливо в тих випадках, коли потрібно швидкий і тривалий ефект. Дія зберігається і при прийомі всередину.

При випаданні волосся, лупи, для промивання гнійних ран і т. П. В народній медицині використовують зовнішньо корінь морозника, звареного в оцті (в кислому середовищі підвищується розчинність алкалоїдів, які в рослинній сировині знаходяться в вигляді малорозчинних солей; серцеві ж глікозиди, навпаки, руйнуються в водному середовищі, при нагріванні і кислої реакції).
широко вирощуються в садах і як лікарські, і як високодекоративні рослини. Садівники особливо цінують їх стійкість до заморозків, зимовий і ранньовесняне цвітіння і вічнозелених листя.

Традиційний фаворит саду - Морозник «Різдвяна троянда» ( Helleborus niger ): його білосніжні квітки (нерідко рожевіють з віком) розкриваються посередині зими.
Ключевые слова
корисно, красиво, якісно
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев