Карта сайта
15 марта 2019, 20:28
З її допомогою можна вилікувати виразку шлунка й 12-палої кишки, рани, забиття, . Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#2546298
30ГРН
Виды комнатных растений: Цветущие
Вид: Другие цветущие цветы
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, ИнТайм
Описание
З її допомогою можна вилікувати виразку шлунка й 12-палої кишки, рани, забиття, пухлини, коксартроз, а також бронхіт, ангіну, головний біль тощо. При бронхіті ця цибуля знімає кашель. Перевірив на собі, бо натирав грудну клітку настоянкою цієї рослини. Можна натирати й лускою, але тільки не поблизу серця. Найкраще це робити після бані, ванни, а потім закутатися й лягти в ліжко. Особливо добре діє рослина як відхаркувальний засіб при застудах. Просто перед сном потрібно пережувати 5–6 см листка, проковтнути, а вранці мокротиння вилітає.

Подряпаний і прибинтований вологим боком до п’яти листок добре допомагає від шпор, прикладений до горла – знімає ангіну, а коли до папілом – вони самі відпадають. Аналогічно користуються цією рослиною при укусах комах, кішок і собак. Якщо ефект незначний – процедуру повторити. Лишаї, незаживаючі рани, гематоми, відкладення солей теж можна лікувати таким чином.

Коли болить голова, шматочком листка натирають скроні, а якщо зуб – прикладають до нього. Біль минає через кілька хвилин. Хіба це не диво?

Якщо у вас запущений радикуліт, остеохондроз, запалення суглобів або дуже застуджені м’язи, необхідно хворе місце натирати листком, а ще краще – самою цибулиною. Для цього не потрібно різати її всю, а часточками верхню луску по колу, тоді рослина відросте. Відрізану частинку роздавіть у часникодавці й натирайте хворе місце кашкою. Після першої процедури, наприклад при радикуліті, настає повне полегшення, але в разі запущеної хвороби потрібно зробити хоча б три процедури. Зауважте, що одразу після натирання хвилин 10 може пекти, але терпіти можна. Зате згодом буквально через стільки ж хвилин неприємні відчуття зникають, а за ними – і біль.

Чудово лікує суглоби (артрити, артрози) настоянка цибулі, змішана в рівній пропорції з маззю із живокосту, виготовленою із внутрішнім свинним жиром та 60-градусною горілкою. Правда, це вже рецепт доктора медичних наук УжНУ.

Мушу підкреслити, що в будь-якому випадку хворий повинен пройти діагностику (МРТ, рентген, здати аналізи тощо), аби точно знати свій діагноз, а курс лікування погодити з лікарем. Невіруючим у лікувальну силу цибулі маю сказати, що в багатьох випадках я випробував її особисто — мені вона допомагає.
Ключевые слова
якісь, ліки, красота
Оцените полноту описания
4.42 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев