Карта сайта
15 марта 2019, 20:28
Папайя цвіте біля стовбура. Цвіте двічі в рік - одночасно можуть бути плоди і но. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#2647032
60ГРН
Виды комнатных растений: Декоративно-плодовые
Вид: Другой
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, ИнТайм
Описание
Папайя цвіте біля стовбура. Цвіте двічі в рік - одночасно можуть бути плоди і нові суцвіття. Квіти білі, п'ять міцних пелюсток з жовтим відтінком по краях. Папайя - це дерево-гермафродит. Має чоловічі і жіночі квіти, запилювати їх не потрібно. Через три місяці після цвітіння достигають плоди.

- Взимку мало сонця, тому вони червоніють повільніше. Зриваємо стиглу папайю в лютому і в серпні. Головне, щоб в кімнаті не було сухо і не менше ніж плюс 16. Це тропічна рослина, тому основне в її вирощуванні - підтримати вологість.

Дерево двічі в день обприскують чистою водою кімнатної температури. На грунт час від часу кладуть вологу тканину. Рослина тримають подалі від батарей. Папайя любить сонце, але через скло обпечеться під прямими променями. Якщо в кімнаті сухо, буде рости, але може не плодоносити.

- Найкраще почуває себе у вологих оранжереях, біля басейнів. Туди купують папайї з квітами і плодами до 2 метрів заввишки. У квартиру беруть 40-сантиметрові деревця. Через півроку при хорошому поливі і обприскуванні будуть плоди, п'ять-сім штук. Важать від півкіло до 1,2 кілограма.

Папайя не боїться хвороб. На дереві не приживаються паразити кімнатних рослин, не розвиваються хвороботворні бактерії. Якщо від сухості у папайї опаде листя, то завдяки обприскування знову виростуть.
Ключевые слова
якість, краса, чесність
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев