Карта сайта
20 марта 2018, 08:44
Свіжість і затишок ванної кімнати дуже важливий і просто необхідний кожному буди. Кропивницкий, Кировоградская область. фото 1
Основная информация
#889492
40.00ГРН
Категория рубрики: Освежители воздуха
Описание
Свіжість і затишок ванної кімнати дуже важливий і просто необхідний кожному будинку. Помічниками в створення комфортної обстановки стають освіжувачі повітря Kolorado.

Kolorado - це серія освіжувачів повітря, створених на основі натуральних компонентів, які легко усувають неприємні запахи, залишаючи свій тонкий і ніжний аромат. Завдяки унікальному складу, небажані запахи не маскуються, а повністю знищуються. Інноваційний продукт - молекули звичайних освіжувачів повітря змішуються з молекулами неприємного запаху, а спеціальні активні речовини, що входять до формулу спрею, знищують їх, залишаючи після себе відчуття чистоти і свіжості. Підходять для використання в будь-яких житлових і нежитлових приміщеннях. Освіжувач повітря дуже економічний у використання.

Засоби зроблені у відповідність з високими вимогами країн Європейського Союзу, не містять шкідливих речовин, не викликають алергії.

Обсяг: 400 мл

Країна виробник - Польща.
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев