Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Товары для других животных, птиц

Архив: Окситоцин - гормональний препарат для стимуляції гладкої мускулатури, 50мл, Львов

01 октября 2018, 17:06
Застосування: Корови, свині, кобили, вівці, кози, собаки, кішки
 
Склад: Оксит. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#952020
85ГРН торг
Категория рубрики: Ветпрепараты
Описание
Застосування: Корови, свині, кобили, вівці, кози, собаки, кішки
 
Склад: Окситоцин - гормональний препарат для тварин, який в якості діючої речовини 1 мл містить в 5 ОД або 10 ОД окситоцину (синтетичного аналога поліпептидного гормону задньої долі гіпофіза).
 
Показання: Окситоцин застосовують при слабкій пологовій діяльності, сприяння інволюції матки, затримання посліду, атонія матки, кровотеча матки і лікування післяпологової агалактії.
Окситоцин застосовується для посилення скорочення матки під час пологів з метою прискорення інволюції матки після пологів, під час затримання плаценти, при маститі з метою видалення молока або запальних виділень з вимені, перед репозицією матки при її випаданні після пологів з метою зменшення її розмірів.
 
Фармакологічна дія: Окситоцин - синтетичний аналог поліпептидного гормону, що виробляється задньої часткою гіпофіза у ссавців. Окситоцин має тонізуючу дію на гладку мускулатуру матки, посилюючи її тонус і скорочення. Препарат сприяє скороченню міоепітеліальних клітин молочних залоз, що стимулює молоковідачу. На відміну від інших гормонів задньої частки гіпофіза Окситоцин має слабку антидіуретичній і прессорной активністю. Окситоцин розслабляє гладкі м'язи судин, що призводить до тимчасової артеріальної гіпотонії і рефлекторної тахікардії. При підшкірному і внутрішньом'язовому введенні дія Окситоцину на гладку мускулатуру матки проявляється протягом 1-3 хвилин, і триває від 20 до 30 хвилин. Період напіврозпаду Окситоцину в організмі тварин становить 5-7 хвилин. Окситоцин за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не надає місцевоподразнюючої дії.
 
Дози:
Окситоцин вводять самкам з дотриманням правил асептики і антисептики одноразово підшкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно, при необхідності - епідурально в комбінації з розчином Новокаїну в наступних дозах: Вид тварини Спосіб введення і доза препарату, ОД (підшкірно або внутрішньом'язово - внутрішньовенно - епідурально):
Кобили і корови: 30 - 60; 40; 15 - 30.
Свиноматки масою до 200 кг: 30; 20; 10 - 15.
Кози і вівці: 10 - 15; 8 - 10; епідурально не застосовується.
Собаки: 5 - 10; 2 - 7; епідурально не застосовується.
Кішки: 3; 2 - 3; 2.
 
Протипоказання:
Підвищена індивідуальна чутливість тварин до окситоцину. Не допускається застосування препарату у випадках загрози розриву матки і при внутрішньоматкової гіпоксії плода, пов'язаних з неправильним розташуванням і позицією плода, невідповідністю величини плода розмірам тазу, а також при неможливості природного проходження плода по родових шляхах. Окситоцин не застосовується самкам при допомозі породіллі у випадках великого плода, його каліцтва, а також при неправильному положенні і позиції.
 
Побічні явища: При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до препарату можливі: гіпертонус матки, тахікардія, короткочасна артеріальна гіпотензія, бронхоспазм. У цих випадках тваринам призначають симптоматичну терапію. При передозуванні препарату можливі гіперстимуляція матки, зменшення серцевих скорочень, гіпоксія і загибель плода. У таких випадках використання препарату припиняють і проводять симптоматичну терапію: знижують обсяг рідини, вводять сечогінні засоби, щоб викликати форсований діурез, гіпертонічні розчини натрію хлориду і електролітів. Окситоцин підсилює прессорний ефект симпатоміметиків. У поєднанні з інгібіторами моноамінооксидази зростає ризик підвищення артеріального тиску.
 
Умови зберігання: У сухому, прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці в упаковці виробника. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 1 до 25 ° С.
 
Особливі вказівки: Забій і використання продукції тваринництва після введення Окситоцину проводять без будь-яких обмежень. Під час маніпуляцій з препаратом забороняється пити, курити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки з милом.
 
Упаковка: флакон 50 мл.
Ключевые слова
окситоцин, гормональний, препарат, для, стимуляції, гладкої, мускулатури