Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Безопасность ребенка
Архив:

Огорожа, захисний бар'єр Malatec 85-95см+Розширювач 7см

ЗАХИСНІ ВОРОТА MALATEC 85-95СМ+ РАЗШИРИТЕЛЬ 7СМ АВТОМАТИЧНА ЗАСУВКА - основний з. . фото 1

1 490 ГРН

Основная информация

Состояние

Новое

Цвет:

Белый

Вага:

4 кг

Виробник:

MALATEC

Висота:

78 мм

Колір:

Білий

Країна виробник:

Польща

Стан:

Новий

Тип:

Дверний бар'єр/огорожу

Код/Артикул:

6221

Код товара:

1713022218

Описание

ЗАХИСНІ ВОРОТА MALATEC 85-95СМ+ РАЗШИРИТЕЛЬ 7СМ АВТОМАТИЧНА ЗАСУВКА - основний замок працює за принципом автоматичного замикання, що підвищує рівень безпеки і ефективно захищає ворота від випадкового відкриття.
ЗАХИСНІ КРИШКИ - дюбелі мають силіконові заглушки, які не тільки запобігають можливе пошкодження поверхні, але і підвищують стійкість розсувний заслінки.
МОЖЛИВІСТЬ РОЗШИРЕННЯ - системне рішення дозволяє додавати розширення в залежності від індивідуальних потреб, пов'язаних з шириною проходів до патентів місць призначення. В комплект входить подовжувач на 7 див.
МЕТАЛЕВА КОНСТРУКЦІЯ - все це зроблено з легкої, але в той же час міцних, добре відшліфованою і злегка обробленої сталі, пофарбованої фарбою. СПЕЦИФІКАЦІЯ: колір воріт: білий ворота підходять для проходів шириною 85-95 див. вага комплекту: 4,2 кг вага з упаковкою: 5,2 кг
Захисна хвіртка, прикріплена до рами, запобігатиме потраплянню людей на сходи, переходи або в приміщення з цінними предметами або в місця, що представляють небезпеку. Ворота мають подвійне закриття. Основна застібка знаходиться біля засувки і відкривається при рівномірному натисканні кнопок з обох сторін. Внизу є додаткова закладка безпеки, яка блокує кришку частина воріт. Ворота виготовлені з сталі з порошковим покриттям і не мають гострих країв. Крім того, спеціально розроблена конструкція петель не допускає защемлення пальців. Верхній шарнір має закриту конструкцію, його відстань від рами складає всього кілька міліметрів, що не дозволяє вставити туди пальці. Нижня петля встановлюється в рамну конструкцію і проходить перпендикулярно стулці воріт, тому не представляє загрози.
В комплект також входить приставка, що дозволяє монтувати ворота в місцях ширше на 7 див. Хвіртка може використовуватися як з додатковим елементом, так і самостійно. Широко відкриваються двері відкриваються у обидві сторони, що забезпечує вільний прохід, коли замок не блокує всі ворота. Збірка запобіжного пристрою заснована на системі розпірок. Сталеві гвинти вгвинчуються безпосередньо в раму воріт, і при відповідному регулюванні все пристосовано до ширини проходу. Ноги, прилеглі безпосередньо до стін або рам, мають силіконові накладки, які не тільки захищають опорну поверхню від можливих ушкоджень, а також стабілізують всю конструкцію та запобігають її переміщення. Если необходимо установить калитку в необычный проход или дверь, вы можете купить необходимое количество пристроек разных размеров. Кроме того, если есть необходимость изготовить индивидуальное расширение или отрегулировать ворота для защиты, например, лестницы с перилами, или установить их на другой поверхности, где стандартные дюбели могут быть слишком большими или слишком плоскими, они Достаточно купить специальные Y-образные болты. имеют специальные силиконовые насадки, которые стабилизируют конструкцию и безопасны для стен, рам и т. д. Крім того, НАШІ ворота, на відміну від багатьох інших, мають автоматичну систему замикання - це означає, що, відкриваючи ворота, вам не потрібно пам'ятати про те, що вони закриті, тому що конструкція петель дозволяє воротам закриватися самостійно.

Пожаловаться
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев