Карта сайта
Якісні поліролі для меблів німецької фірми Centralin:
1). Засіб для полірування. Борисполь, Киевская область. фото 1
Основная информация
#413010
125.00ГРН
Категория рубрики: Для мебели
Тип: Полироли для мебели
Описание
Якісні поліролі для меблів німецької фірми Centralin:
1). Засіб для полірування меблів Centralin прозорий 150 мл – Поліроль для меблів світлий. Вмить як новий. Проти плям та подряпин. Для зношених старих меблів, надає блиск і освіжає меблі зі світлого дерева без полірування. Підходить для панелей, дверей, облицювання сходів, промасленої деревини, робить подряпини невидимими, видаляє плями від води і спирту, видаляє бруд, пил і сліди від пальців, наліт.
2). Засіб для полірування меблів Centralin темний 150 мл – Поліроль для меблів темний. Вмить як новий. Проти плям та подряпин. Для потертих меблів. Надає блиск, освіжає меблі з темного дерева без полірування. Підходить для панелей, дверей, облицювання сходів, промасленої деревини, робить подряпини невидимими, видаляє плями від води і спирту, видаляє бруд, пил і сліди від пальців, наліт. З олією авокадо, має потрійну дію.
3). Засіб догляду за меблями Centralin Дуб та Сосна 150 мл – Поліроль. Вмить як новий. Шовковистий блиск. Очищає, надає блиск і захищає меблі. Для дубових меблів світлих, середніх, темних тонів, для натуральних і вощених меблів. Спеціальний догляд за меблями із сосни і пінії. Підходить для облицювання дверей сходів. Не використовуйте для світлого матового дубу (у цьому випадку використовуйте засіб Centralin Активний догляд за меблями).
Показать все (9)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{