Карта сайта
Препарат «Міль-Стоп» смужки

 

Показання щодо використання: Препарат «Міль-. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1066458
41.00ГРН
Категория рубрики: Корма, препараты
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, ИнТайм
Описание
Препарат «Міль-Стоп» смужкиПоказання щодо використання: Препарат «Міль-Стоп» смужки призначений для ефективної боротьби щодо всіх стадій розвитку воскової молі Galleria mellonella: яйце, личинка (гусениця), лялечка (хризаліда) та доросла особина (імаго). Також препарат «МільСтоп» використовується для дезодорації сотових рамок та сотосховищ та як профілактичний засіб захисту від воскової молі.

Форма випуску: Фольгований пакет, що містить 10 картонних смужок, розміром 150 мм х 20 мм х 2,5 мм.

Складові компоненти: Картонна смужка препарату містить: ялицеве масло - 0.12 мг, лавандове масло – 0.14 мг, коріандрове масло – 0.11 мг, ефірне масло чебрецю - 0,17 мг, розмаринове ефірне масло – 0.15 мг, ефірне масло полину гіркого – 0.10 мг, концентрат високоактивної сірко-вмісної речовини , поверхнево-активні речовини, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Міль-Стоп» смужки проявляє яскраво виражену інсектицидну дію щодо всіх стадій розвитку воскової молі Galleria mellonella: яйце, личинка (гусениця), лялечка (хризаліда) та доросла особина (імаго). Висока летючість активних компонентів препарату «Міль-Стоп» дозволяє швидко насичувати парами активних компонентів увесь робочий об’єм, в якому проводится обробка. Препарат «Міль-Стоп» демонструє яскраво-виражені інсектицидні властивості завдяки суммарній активності компонентів, які входять до його складу.

Дозування та спосіб використання: Соти, вражені восковою міллю, видаляють та перетоплюють на віск, гніздо скорочують. Пластини препарату «Міль-Стоп» розміщують безпосередньо на соторамках та складають в герметичні сотосховища або упаковують в поліетилен для подальшої експозиції протягом 45 днів. Обробку соторамок препаратом «Міль-Стоп» проводять з розрахунку 1-2 картонні смужки на 10-12 соторамок; при сильному враженні бджолосімей восковою міллю, через 5-7 днів додають ще 1 картонну смужку в сотосховище. Після завершення експозиції, усі сотові рамки, оброблені препаратом «Міль-Стоп», необхідно обробити послідовно миючим та дезінфікуючим засобами, рекомендованими для бджільництва; очищені сотові рамки просушують та використовують на загальних підставах.

Застереження: Упаковку препарату «Міль-Стоп» необхідно відкривати безпосередньо перед застосуванням. Суворо заборонено використовувати препарат «Міль-Стоп» після закінчення строку придатності! Обережно! Смужки препарату «Міль-Стоп» містять високу концентрацію високоактивної сірко-вмісної речовини! Заборонено проводити обробку сотових рамок препаратом «Міль-Стоп» у безпосередній близькості від бджіл та слід уникати потрапляння активних компонентів препарату «Міль-Стоп» безпосередньо на бджіл! При роботі з препаратом «Міль-Стоп» слід користуватись засобами індивідуального захисту: гумові рукавички, спецодяг, захисні окуляри. Слід уникати потрапляння активних компонентів препарату «Міль-Стоп» на відкриті ділянки шкіри, очі, дихальні шляхи тощо. В випадку такого потрапляння, негайно промити вражену ділянку великою кількістю води, за необхідності обробити милом та знову промити водою.

Умови зберігання: Препарат «Міль-Стоп» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «МільСтоп» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Побічна дія: При застосуванні препарату «Міль-Стоп» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Міль-Стоп» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.
Показать все (99)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{