Карта сайта
Продаю свій МД Garrett ACE 300І ОФІЦІАЛЬНИЙ ( можете перевірите по номеру на офі. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#8517772
8 500ГРН
Состояние Б/у
Доставка
Отправлю через: Новая почта
Описание
Продаю свій МД Garrett ACE 300І ОФІЦІАЛЬНИЙ ( можете перевірите по номеру на офіційному сайті Garrett .Тут слова лишні, всі знають про Garrett ACE 300І мабуть уже все. Куплявся у Вячеслав Шліман МД ЛЬВІВ ( Порядна людина яку знають в західній і не тільки Україні) НОВИМ.
В мене він рік, всього виходів до 20.що видно по фото та стану. Є два мінуси :1- цанга верхня втекла при переїзді, і 2 – це став слабенький звук, порадившись з другом відвіз по гарантії ОФЦІЙНОМУ представнику місто Київ. Замінили динамік сказали заводський дефект. Пищить тепер що дурний.(про роботу зроблений запис офіціалами в талон додаю фото).Я військовий тому як правило він лежав і чекав пригод так як з лютого по жовтень мене дома не було. Ходив з ним мало видно по стані на фото.Причина продажу перехід на деус лайт( подарують).В придачу в травні 2019 була куплена котушка Nel Thunder (ОФІЦІАЛ) стан нової, до семи виходів по полях, на фото видно. Котушка звісно з захистом, та гарантією фото як то кажуть додаю. шлю на вайбер і т.д. бо тут тільки 6 штку можна загрузити
І того я Вам пропоную повністю справний металошукач Garrett ACE 300І ОФІЦІАЛЬНИЙ,стан на фото видно всы наклейки,стан ліпуски яка два раза розтібалась,всі наголошує на стані 5-. . Де рік гарантії на мд в запасі, та 2,5 роки гарантії на котушку Nel Thunder , пристрій для зарядки акб (ні разу не користувався) штатна котушка, навушники діставались один раз чисто попробувати як воно. повний пакет документів, чохол на блок управління ,захисти на дві котушки, ну і коробки. В посилку поставлю 4 батарейки щоб ви змогли провірить все. Висилаю НАЛОЖКОЮ, ніяких передплат та поповнень мобілбних.. Оплата доставки до вас та від вас (якщо не підійде, в чому я сумніваюсь) ЗА ВАШ рахунок. Новий з такою катушкою 10700 (без пересилок)..продаж не спішить. в такому стані тут не найти.
Говорити можу з 18:00-до 20:00(служба), але краще писати тут, чи вайбер, чи приват.
Ключевые слова
мд, металошукач, garrett, nel, pjkjnj
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев