Карта сайта
Механізм трансформації призначений для легкого підйому ліжка в вертикальному або. Запорожье, Запорожская область. фото 1
Основная информация
#7507966
2 550ГРН
Состояние Новое
Доставка
Отправлю через: Новая почта, ИнТайм, Justin, Автолюкс, САТ, Деливери, Самовывоз
Описание
Механізм трансформації призначений для легкого підйому ліжка в вертикальному або горизонтальному положенні. У механізмі використовуються газові амортизатори (ліфти) потужністю від 350 до 1300N. Простота механізму і конструкції ліжка дозволяє самостійно виготовити меблі довільної конструкції і розмірів. При необхідності надаємо розкрій ДСП, і консультації по установці механізму.

Механізм TGS 504 має точні координати своїх присадних отворів, що дозволяє задавати його присадку на ЧПУ верстатах для ДСП, підходить для виготовлення серійних меблів на фабриках і меблевих виробництвах.


Для меблевих фабрик і виробників, ціна на механізм обговорюється індивідуально! Телефонуйте будемо раді співпраці з Вами !

З механізмом шафа-ліжко TGS 504 легко зібрати самостійно виріб шафа-ліжко не будучи меблевим майстром, тим самим значно з економити витрати на виробі:

1.Зробіть нам запит на деталировку вироба шафа-ліжко (стандартні спальні місця, стандартний дизайн див.фото) .Є базис файл для зручності корректеровці вироба

2. Звернутися в своєму місті, фірму яка займається обробкою, різкою і расскроем ДСП, МДФ плит. Такі як ДАСК-Центр, Вияр, Епіцентр. Віддати на прорахунок креслення, можливо за допомогою їх конструктора або дизайнера за додаткову плату до працювати деталировку по виробу шафа-ліжко, додавши свої побажання на приклад: інший варiант полки або додаткові бічні шафи, етажерки, антрессоль і т.д Вибрати колір ДСП, кольори можна комбінувати.

3. Після Ви отримуєте вже деталі Вашого виробу з усіма присадними отворами в тому числі і на механізм.

4. Збираєте за допомогою креслення , як конструктор. Якщо у Вас будуть питання ми з радістю Вам допоможемо і проконсультуємо Вас!

5. Ваша шафа-ліжко готове!

Розширимо життєвий простір разом!
Характеристики механізму шафа-ліжка:

товщина металу 3 мм
порошкове фарбування
голчастий підшипник
отвори з точними координатами
на стислих газ-ліфтах TGS
Комплектація:

комплект механізму правий і лівий
ніжки + втулки
ремені 2 шт
газ-ліфти TGS стислі-2шт
метизи
креслення
деталировка вироби шафа-ліжко за запитом
З'єднувальна консоль для ніжок не входить в комплект, ціна 200 грн пог.м

Декоративні накладки на механізм в комплект не входять, ціна 500 грн \ компл

Механізм шафа-ліжко TGS 504, це висока якість, довговічність, 30000 циклів відкриття, за доступну ціну. Гарантія на механізм 10 років!
Ключевые слова
механизм шкаф кровать, шкаф кровать, механизм шкафа-кровати, купить механизм шкаф кровать, откидная кровать трансформер, механизм для откидной кровати, механизм подъемный для откидной, механизмоткидной кровати купить, купить механизм шкаф кровать в у, механизм для кровать трансформер
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев