Карта сайта
0

Магнітна крейдова грифельна плівка 1200х600мм. на клейовій основі

Ціна вказана за 1,2х0,6м., при ширині 1,2м.  ріжемо в довжину любий розмір (до 2. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#11105869
350ГРН
Состояние Новое
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Justin, Самовывоз
Описание
Ціна вказана за 1,2х0,6м., при ширині 1,2м. ріжемо в довжину любий розмір (до 20-ти метрів).

Грифельна плівка для малювання крейдою або крейдяним водним маркером, завдяки її властивостям "гнучкого заліза" до неї можна примагнічувати магнітики, підходить для використання в якості шпалер. Легко приклеюється на будь-яку гладку поверхню, а також легко знімається і перевішується на інше місце. По суті крейдяні, грифельні шпалери - це і є самоклейна плівка для крейди, наклеєна на стіну. Вона ж використовується в грифельних (крейдяних) дошках, Ви можете просто купити цю плівку і, приклеївши її на відповідну основу, зробити грифельну, крейдяну, магнітну дошку своїми руками.
За допомогою нашої плівки Ви зможете, не обмежувати себе розмірами. Наприклад, при розмірах на всю стіну Ваша плівка буде називатися - «грифельні шпалери», на них можна малювати звичайною крейдою або крейдовим маркером, витирається звичайною вологою губкою.

Кому може бути корисна наша плівка:

Крейдяна і маркерна магнітна плівка універсальна та неймовірно комфортна в застосуванні. Використовуйте її як грифельну або крейдяну дошку на холодильник, для офісної дошки, дошки у дитячу для навчання, розвитку, малювання, дошки на стіну, шкільної дошки, маркерних і крейдяних шпалер, дошки для записів, інформаційної дошки, шпалер для малювання крейдою і маркером, крейдяні дошки в інтер'єрі, крейдяні дошки для ресторану, крейдяні таблички, крейдяних цінників, крейдяних наклейок, як самоклеючу плівку і в інших цілях.

Кольори магнітних плівок:
Маркерна - біла глянцева;
Маркерна - біла матова;
Грифельна - чорна матова;
Грифельна - сіра матова;
Грифельна - темно-сіра матова;
Грифельна - зелена матова;
Грифельна - синя матова;
Грифельна - жовта матова;
Грифельна - рожева матова;
Ключевые слова
грифельная пленка обои доска мел
Оцените полноту описания
3.29 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев