Карта сайта
0

Магнітна іграшка Neocube Кольоровий в циліндр боксі


 Магнітна іграшка Neocube Кольоровий в циліндр боксі
Неокуб NeoCube – це 216 не. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#16662898
199ГРН
Состояние Новое
Возраст: От 6-ти лет
Тип: Головоломка
Материал: Металл
Цвет: Разные цвета
Код/Артикул: 83115
Код товара: 1424918172
Описание

Магнітна іграшка Neocube Кольоровий в циліндр боксі
Неокуб NeoCube – це 216 неодимових кульок-магнітів, які легко вибудовуються в найрізноманітніші фігуру або узор, починаючи від класичних форм на зразок куба, піраміди, кулі і тд,, закінчуючи різноманітними візерунками, які Ви самі придумаєте.
Сила тяжіння магнітів утримує вагу до 400 р. Неодимові магніти - найсильніші серед всіх існуючих у світі постійних магнітів. Мають рекордними характеристиками магнітних властивостей, втрачають лише на 1 % за 100 років. Неокуб розвиває творчість, логіку і дрібну моторику рук, безпечний у використанні і позиціонується як засіб для зняття стресу.
Магнітні конструктори неокуби унікальні самі по собі. З їх допомогою можна створювати різні конструкції, не використовуючи ніяких елементів з'єднання. Цілісність конструкцій забезпечується за рахунок унікальної магнетичної сили неодимового сплаву. Навіть маленькі кульки, які є складовими частинами магнітного конструктора Неокуб, володіють відмінною силою зчеплення.
Унікальність NeoCube складається у величезній кількості рішень, кожен раз Ви будете створювати все нові і нові форми, у яких ще немає назви, так як Ви будете першою людиною, хто це створив. Він також розвиває просторове і творче мислення, пам'ять.
УВАГА! з-за дрібних деталей магнітний конструктор Неокуб рекомендується дітям від 7 років. При цьому важливо пояснити їм, що попадання кульки в організм через рот, ніс, вуха може спричинити травму.

Id se0106 axm77711710
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев