Карта сайта
0

Літаюча лялька фея Flying Fairy летить за рукою Чарівна фея

https://www.youtube.com/watch?v=yhctjEwuw-0
Маленька літаюча фея - мрія кожної д. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#15121571
Цена 249ГРН
Состояние Новое
Код/Артикул: Ws72396
Код товара: 131158013
Описание
https://www.youtube.com/watch?v=yhctjEwuw-0
Маленька літаюча фея - мрія кожної дівчинки. Подаруйте своїй дитині казку. Літаюча лялька проста в обігу, необхідно натиснути кнопочку на пульті і фея полетить. Фея відштовхується від будь-яких поверхонь і ширяє в повітрі. Інфрачервоне управління дозволяє маніпулювати польотом літаючої іграшки. Піднесіть руку до чарівної ляльці і вона підніметься вище, опустіть долоню і вона опуститься слідом за нею. Літаюча лялька фея має два крила, які потрібно встановити самостійно, що не складе великих труднощів.
Чари в дитячих руках
Це не просто лялечка з крильцями, це справжня фея польотом якої можна управляти за допомогою руки! Ви обов'язково повинні побачити це диво на власні очі: фея піднімається в повітря зі спеціальною платформи, а потім ширяє над рукою по кімнаті, то піднімаючись в гору то опускаючись вниз! Не поспішайте ловити фею: якщо піднести руку занадто близько, то лялечка полетить ще вище! Все що потрібно для продовження її польоту, це підставляти долоньки - пристрій, вмонтований в ляльку, запрограмовано відштовхуватися від поверхонь.
просто магія
Чарівна фея легко пурхає навколо Вас, чарівно махаючи при цьому крильцями. Чарівна фея має вбудований моторчик і кольорові пропелери, які є частиною наряду казкового персонажа. А ще - сенсорні датчики, які контролюють наявність поблизу предметів і тримають політ іграшки на певній відстані від них. Досить увімкнути кнопку на підставці-базі, як запрацює мініатюрний двигун і лялечка злетить.
Чари без дотиків
Керуйте феєю, піднісши знизу долоньку: датчик спрацює на наявність предмета і лялечка підніметься вище. Вище долонька - вище політ, опускаючи ж долоню можна зменшувати і висоту польоту чарівної феї. Ніякого радіоуправління, складних пристосувань або додаткових умов - тільки спритність і швидкість рухів допоможуть феї залишатися в повітрі.
Танцює в повітрі разом з вашою малятком
Але ще приємніше, що феечка охоче грає, активно взаємодіючи з вами! Керуйте її польотом, підставивши долоньку під ніжки феї. Підніміть долоньку - феечка злетить вище, опустіть руку - феечка слухняно опуститься, повторюючи ваш рух. Рухайтеся, танцюйте - приручена фея буде парити поруч з вами. Фантастика!
Характеристики:
Час польоту: 6-8 хвилин;
Час зарядки: 25-30 хвилин;
Висота ляльки: 19 см;
Матеріал: м'який, ударостійкий пластик;
Підзарядка: через USB кабель (у комплекті); Вага: 340 г
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев