Карта сайта
Котли Q PLUS DR призначені для спалювання деревини, відходів з деревини, з викор. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#932014
29 700ГРН
Тип: Твердотопливный
Состояние: Новое
Описание
Котли Q PLUS DR призначені для спалювання деревини, відходів з деревини, з використанням вентилятора та автоматики. Використовуються для обігріву житлових та промислових споруд, площею до 400 м².

Конструкція розроблена на основі горизонтальної гріючої колони з великою поверхнею теплообміну. Об’ємна топка дозволяє зручне закладання палива, довжиною до 50 см. Нижнє горіння дозволяє роботу котла з стабільною потужністю не залежно від кількості закладеного палива. Відповідна система вторинного повітря, разом з чавунними елементами, виконують роль каталізатора та суттєво покращують якість горіння. Це призводить до цілковитого згорання вуглецю, що знаходиться в паливі. За систему наповітрення відповідає вентилятор, який працює з модульованою швидкістю що дозволяє регулювання потужності котла, а регульована кількість вторинного повітря, впливає на якість горіння.

Роботою котла керує сучасна автоматика, яка в залежності від версії може керувати гарячим водопостачанням, контуром змішувального клапана в погодньому режимі та уможливлює підключення кімнатного термостата *.
Показать все (36)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{