Карта сайта
01 марта 2018, 11:47
Котел Q PELLET DUO є сучасним котлом з двома топками та пальником для спалювання. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#932039
71 550ГРН
Тип: Твердотопливный
Виды твердого топлива: Пеллеты
Состояние: Новое
Описание
Котел Q PELLET DUO є сучасним котлом з двома топками та пальником для спалювання пелет, а також, на водяній решітці, твердих порід (дрова, вугілля, брикет).

Установка є об'єднанням новаторського високоефективного теплообмінника, сучасного пальника та автоматики, що є досягненням багатолітньої праці інженерів. Котел першочергово призначений для професійного спалювання пелет з твердих порід дерева високої якості.

Він володіє добрими експлуатаційними параметрами та автоматикою з логічним програмуванням пальника. Установка оснащена автоматичним розпалом, контролем полум'я та системою самоочищення пальника. ККД котла - 90% Корпус котла оснащений трубчастим теплообмінником, розміщеним над пальником, який поточно з'єднаний з водяною решіткою, для спалювання різноманітних видів палива.

Подавання палива відбувається з бункера вогнетривким шнеком в автоматичний спосіб рівними порціями, з допомогою передбаченого для цього, спеціального дозатора. Такий новий спосіб подавання палива забезпечує добре спалювання та надійний захист від несанкціонованого попадання вогню в бункер.

Система керування котла контролює процес горіння в залежності від умов експлуатації та потреб в теплі.
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев