Карта сайта
Котел HT DasPell є новинкою в лінійці котлів з пальником для спалювання пелет, а. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#932052
71 600ГРН
Тип: Твердотопливный
Виды твердого топлива: Пеллеты
Материал теплообменника: Сталь
Состояние: Новое
Описание
Котел HT DasPell є новинкою в лінійці котлів з пальником для спалювання пелет, а також, на чавунній решітці, твердих порід (дрова).

Установка є по'єднанням високоефективного теплообмінника, нового пальника та автоматики, що були створені на базі попередніх моделей, але з покращеними характеристиками. Котел першочергово призначений для спалювання пелет з твердих порід дерева, а також має в пальнику розрухувач золи, завдяки якому не вимагає пелети високої якості.

Котел характеризується хорошими експлуатаційними параметрами та автоматикою з логічним програмуванням пальника. Установка оснащена автоматичним розпалом, контролем полум'я та системою самоочищення пальника. ККД котла - 91%. Корпус котла оснащений трубчастим теплообмінником, який розміщений над пальником. Особливістю конструкції є можливість розміщення пальника з різних сторін.

Подавання палива відбувається з бункера вогнетривким шнеком в автоматичний спосіб рівними порціями, з допомогою передбаченого для цього, спеціального дозатора. Такий новий спосіб подавання палива забезпечує добре спалювання та надійний захист від несанкціонованого попадання вогню в бункер.

Система керування котла контролює процес горіння в залежності від умов експлуатації та потреб в теплі.
Показать все (25)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{