Карта сайта
0

КОРМОСАН - мікосорбент для лікування та профілактики мікотоксикозів, Белая Церковь

10 декабря 2018, 21:59
Мікотоксикози – захворювання, що уражають тварин та птицю внаслідок поїдання кор. Белая Церковь, Киевская область. фото 1
Основная информация
#571493
60ГРН
Категория рубрики: Витамины и добавки
Описание
Мікотоксикози – захворювання, що уражають тварин та птицю внаслідок поїдання кормів, уражених мікроскопічними грибами, які продукують мікотоксини високої токсичності, а деякі з них діють канцерогенно, тератогенно, мутагенно, ембріотоксично та спричинюють дисбактеріозну, імунодепресивну, алергенну, дерматонекротичну дії. Зазвичай, на кормах розвивається одночасно декілька трихотеценових мікроскопічних грибів.
Моніторинг ринку сорбентів, зареєстрованих в Україні, свідчить про те, що всі вони є іноземного виробництва. Зазвичай, вони високовартні та не завжди проявляють сорбуючу здатність по відношенню до основних мікотоксинів, що поширені на території нашої країни. Тому нашими вченими було розроблено мікосорбент КОРМОСАН тм.
Склад:
• 1 кг кормової добавки містить наступні активні компоненти (%):
• Кремнію диоксид - 60-70
• Алюмінію оксид - 14 -18
• Магнію карбонат - 1,0- 2,5
• Титану диоксид - 0, 8- 0,15
• Селен - 0,32-0,35
• Сухі пивні дріжджі - 4,5-4,8
• Інактивовані дріжджі (Saccharomyces cerevisiae) - 4,2-4,5
Фармакологічна дія:
Композиція гідрофільних каркасних алюмосилікатів і лужних силікатів та їх лужноземельних елементів, в харчовому каналі тварин на молекулярному рівні адсорбує переважну більшість (75-98%) наявних в кормі мікотоксинів, що перешкоджає їм можливість всмоктування стінками шлунково-кишкового каналу та забезпечує подальше виведення з організму в складі фекальних мас. Біологічно активні речовин, які містяться в культурах дріжджів в поєднанні зі сполукою селену - сповільнюють процеси окислення і сприяють зменшенню токсичного навантаження на організм від рештків не зв'язаних мікотоксинів. Під їх впливом плавно відновлюються детоксикаційна діяльність печінки і загальний імунний статус організму.
Застосування:
Профілактика кормових мікотоксикозів продуктивних тварин (переважно свиней і птиці) та сприяння оздоровленню організму тварин від впливу мікотоксинів.
Дозування:
Кормосантм вносять в комбікорми в процесі їх виготовлення на комбікормових заводах або до складу комбікорму чи подрібненого зернофуражу - перед застосуванням тваринам. Дозу визначає спеціаліст ветеринарної медицини в залежності від інтенсивності контамінації корму конкретним видом мікотоксину.
Найбільш оптимальні дози (кг/т корму):
• низький рівень контамінації - 0,5-1,0;
• середній - 1,2-2,0;
• високий рівень контамінації - 2,2-3,0.
При одночасному виявленні двох чи більше видів токсинів в параметрах, що перевищують максимально допустимий їх рівень - рекомендовані вище дози кормової добавки збільшують на 0,5-1,0 кг.
Форма випуску:Двошарові паперові мішки по 25 кг.
Зберігання:Сухе затемнене місце при температурі до 25о С.
Термін придатності - 12 міс; в суміші з комбікормом - 3 міс.
Дезактиватор: Деактивує мікотоксини які попали в організм
Ефективність: Швидко нейтралізує мікотоксини

Ціна з ПДВ : 60грн./ 1кг
Ключевые слова
микотоксины, микотоксикоз, сорбент, мікотоксини, грибки, корм, комбікорм, добавки, мікосорбент
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев