Карта сайта
Конструктор Onebot Truck Builder — це унікальна модель вантажівки, яка доставить. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#17549341
585ГРН
Состояние Новое
Тип конструктора: Авто-конструктор
Возрастная группа: От 8 лет
Тематика: Строительная техника
Количество деталей: 526
Материал: Пластик
Цвет: Разные цвета
Код/Артикул: 99220
Код товара: 1444711991
Описание
Конструктор Onebot Truck Builder — це унікальна модель вантажівки, яка доставить вашій дитині справжнє задоволення від складання. Ретельно розроблена модель будівельної техніки призначена для дітей від 8 років. Реалістичне імітаційне моделювання буде також захоплюючим для дорослих. Функції цього вантажівки, легке керування рульовим колесом, незалежна задня підвіска, механічна трансмісія, підйомна система кузова — розвивайтеся і навчати, граючись!
Збираючи деталізовану модель, дитина відчує себе в ролі справжнього інженера і відчує всю красу промислового дизайну. Спеціальна конструкція вантажівки з підйомним механізмів кузова включає більше 500 елементів. Ретельно продуманий конструктор демонструє справжню механіку і є навчальним матеріалом для початківців інженерів-конструкторів. Конструкція трансмісії наближена до реальної, як і підьомний механізм кузова. Широка функціональність зробить процес гри більш захоплюючим.
Перевозити будь-які вантажі за допомогою потужного вантажівки Onebot Truck Builder. Завдяки використанню спеціального механізму з шестернями і зубчастою передачею забезпечується плавне піднімання та опускання кузова. Завантаження й вивантаження проводиться всього однією кнопкою. При її натисканні автоматично відбувається рух, який дитина може наочно побачити і розглянути. Завдяки копіткій роботі творців конструктора повністю продуманий промисловий дизайн втілився у якісної, цікавої моделі.
Дитина може захоплено грати незамінною технікою для будівництва, дорожніх робіт, використовуючи спеціальне рульове колесо. Завдяки механічної конструкції керма дитина зможе наочно вивчити процес повороту і руху вантажівки. Невелике рульове колесо розташовується на даху кабіни, тому дитина може керувати вантажівкою ще простіше. При цьому він познайомиться з інженерними основами механіки завдяки даному конструктору.Тип
Блочний (класичний)


Швидкий вибір
Для хлопчика


Вік
Від 8 років


Матеріал
Пластик


Кількість деталей
526


Мотор/блок електроживлення
Немає


Батарейки в комплекті
Не комплектуються


Тема
Будівельна техніка


Додатково
Сумісний з Lego


id ci770242

Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев