Карта сайта
Конструктор Onebot Mixer Truck Builder доставить вашій дитині справжнє задоволен. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#17549350
899ГРН
Состояние Новое
Тип конструктора: Авто-конструктор
Возрастная группа: От 8 лет
Тематика: Строительная техника
Количество деталей: 960
Материал: Пластик
Цвет: Разные цвета
Код/Артикул: 99223
Код товара: 1444715718
Описание
Конструктор Onebot Mixer Truck Builder доставить вашій дитині справжнє задоволення від складання. Це ідеальний конструкторський набір для розвитку таланту маленького інженера. Ретельно розроблена модель дорожньої техніки — бетономішалки призначена для дітей від 8 років. Реалістичне імітаційне моделювання буде також захоплюючим для дорослих. Всього однією клавішею включається функція обертання контейнера для бетону.
Збираючи деталізовану модель, дитина відчує себе в ролі справжнього інженера і відчує всю красу промислового дизайну. Модель має досить великі розміри для більшої наочності. Довжина становить 37,5 см, висота — 15,5 см, ширина — 14 див. Конструктор Onebot Mixer Truck Builder практично повністю імітує дизайн і виконує деякі функції цієї бетономішалки. Дорожню техніку належить зібрати з 959 будівельних деталей.
Завдяки копіткій роботі творців конструктора повністю продуманий промисловий дизайн втілився в максимально реалістичною моделі. Дорожня техніка виготовлялася за стандартами ручної роботи, тому іграшка виглядає і діє, як справжня бетономішалка. Дитина зможе грати справжньою машиною, відкрити і закрити двері, підняти передню частину моделі. Спеціальна сходи розкладається і є великий бак для води.
Вашої дитини чекає захоплююча гра, адже зібрана бетономішалка, як справжня, має рухливий бак. Передбачено два режими руху автомобіля: з нерухомим і обертовим баком. Збоку на корпусі розташовується спеціальний важіль перемикання між двома режимами. Якщо важіль в горизонтальному положенні, то включений незалежний хід з нерухомим баком. Підведений важіль позначає хід машини з обертовим міксером.Тип
Блочний (класичний)


Швидкий вибір
Для хлопчика


Вік
Від 8 років


Матеріал
Пластик


Кількість деталей
960


Мотор/блок електроживлення
Немає


Батарейки в комплекті
Не комплектуються


Тема
Будівельна техніка


Додатково
Сумісний з Lego


id ci770245

Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев