Карта сайта
09 августа 2019, 14:52
Швидко, легко і недорого оформити медичну книжку ви можете, звернувшись до наших. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#2281739
150ГРН
Описание
Швидко, легко і недорого оформити медичну книжку ви можете, звернувшись до наших фахівців. Ми давно працюємо в сфері надання послуг з консультування та оформлення медичних документів, довідок і бланків. Також, давно співпрацюємо з медичними установами в Києві, і відповідно до партнерськими угодами всі наші клієнти обслуговуються в першу чергу. Ми накопичили достатньо досвіду, тому всіх наших клієнтів завжди чекає оперативний і якісний результат.

Ми використовуємо тільки справжні бланки нового зразка 1-ОМК. На нашому бланку присутня вся необхідна защита. фото скинув з освітою на ультрафіолетовом випромінюванні.

Купити медкнижку - терміново, без проходження лікарів і без передоплати

Надавши нашим фахівцям всі необхідні дані для медкнижки, ви на руки отримаєте готовий і офіційний документ. При необхідності - ми відправляємо бланки через Нову пошту. Оплата послуги відбувається тільки після вашої перевірки документа - це є найкращою гарантією нашої якісної роботи.
Вся детальна інформація на нашому офіційному сайті:
https://medkniga24.in.ua/medknizhka/
Або телефонуйте наш консультант відповість на всі ваші запитання
+38 (093) 007 3910
Ключевые слова
медицинская книжка, санитарная книжка, медосмотр на работу, сан книжка, книжка медицинская киев, санитарная книжка киев, медицинская книжка днепр, медицинская книжка одесса, медицинская книжка харьков, санитарная книжка днепр
Оцените полноту описания
2.7 220 голосов Спасибо, ваш голос принят
Все (1)
Последние комментарии
Андрей 8 месяцев назад
Заказал медицинскую справку отправили в первый день. всем доволен.
1