Карта сайта
0

Кинезиологический тейп OPROtec Kinesiology Tape TEC57544 бежевий 5см*5м

Ви недавно перенесли травму або напруга м'язів? Може бути, ви відчуваєте біль в . Каменское, Днепропетровская область. фото 1
Основная информация
#15182862
Цена 299ГРН
Состояние Новое
Тип: Кинезио тейпы
Цвет: Бежевый
EAN Продукту: 5060143575440
Бренд: OPROtec
Гарантія: 14 дней
Колір: Beige
Країна Реєстрації: Великобрита́ния
Модель: TEC57544
Наименование на русском: Кинезиологический тейп OPROtec Kinesiology Tape Beige (TEC57544) 5cм*5м
Размер: 5см*5м
Код/Артикул: TEC57544
Код товара: 1382985036
Описание
Ви недавно перенесли травму або напруга м'язів? Може бути, ви відчуваєте біль в коліні від бігу або занять спортом? Або, може бути, у вас були болі в ногах протягом багатьох років, і ви вирішили, що настав час отримати деяке полегшення? Якими б не були ваші потреби, наші тейпи напевно допоможуть.
Що це?
OPROtec K-Tape - це кінезіологіческая стрічка, розроблена для того, щоб допомогти природному процесу загоєння вашого тіла повністю розкрити свій потенціал. При нанесенні на опухлі або пошкоджені м'язи стрічка піднімає шкіру, даючи м'язам і суглобам простір для дихання, забезпечуючи більш вільні і комфортні руху. Поряд з негайним полегшенням простір, яке наша кінезіологіческая стрічка створює навколо ваших м'язів, також допомагає стимулювати кровообіг.
Це мені підходить?
От бегунов на длинные дистанции до профессиональных футболистов было доказано, что кинезиологическая лента помогает перед, во время и после тренировок. Одним из наиболее распространенных применений является облегчение боли в колене при беге. Независимо от того, восстанавливаетесь ли вы после травмы, у вас жидкость на колене или вы просто чувствуете, что ваши мышцы более уязвимы, чем обычно, несколько полосок к-ленты дадут вам облегчение и уверенность, необходимые для возобновления активности.
Але це не єдине застосування для наших тейпов. Він також підходить при різних болях і травмах, у тому числі болю в спині, стегна, плечі, руці і гомілки. Так що попрощайтеся з м'язовим болем за допомогою нашої кинезиологической стрічки
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев