Карта сайта
0

Кинезиологический тейп OPROtec Kinesiology Tape TEC57542 синій 5см*5м

Ви недавно перенесли травму або напруга м'язів? Може бути, ви відчуваєте біль в . Каменское, Днепропетровская область. фото 1
Основная информация
#15182851
Цена 299ГРН
Состояние Новое
Тип: Кинезио тейпы
Цвет: Синий
EAN Продукту: 5060143575426
Бренд: OPROtec
Гарантія: 14 дней
Колір: Blue
Країна Реєстрації: Великобрита́ния
Модель: TEC57542
Наименование на русском: Кинезиологический тейп OPROtec Kinesiology Tape Blue (TEC57542) 5cм*5м
Размер: 5см*5м
Код/Артикул: TEC57542
Код товара: 1382985034
Описание
Ви недавно перенесли травму або напруга м'язів? Може бути, ви відчуваєте біль в коліні від бігу або занять спортом? Або, може бути, у вас були болі в ногах протягом багатьох років, і ви вирішили, що настав час отримати деяке полегшення? Якими б не були ваші потреби, наші тейпи напевно допоможуть.
Що це?
OPROtec K-Tape - це кінезіологіческая стрічка, розроблена для того, щоб допомогти природному процесу загоєння вашого тіла повністю розкрити свій потенціал. При нанесенні на опухлі або пошкоджені м'язи стрічка піднімає шкіру, даючи м'язам і суглобам простір для дихання, забезпечуючи більш вільні і комфортні руху. Поряд з негайним полегшенням простір, яке наша кінезіологіческая стрічка створює навколо ваших м'язів, також допомагає стимулювати кровообіг.
Це мені підходить?
Від бігунів на довгі дистанції до професійних футболістів було доведено, що кінезіологіческая стрічка допомагає перед, під час і після тренувань. Одним з найбільш розповсюджених застосувань є полегшення болю в коліні при бігу. Незалежно від того, ви відновлюєтеся після травми, у вас рідина на коліні або ви просто відчуваєте, що ваші м'язи більш уразливі, ніж зазвичай, кілька смужок до-стрічки дадуть вам полегшення і впевненість, необхідні для відновлення активності.
Але це не єдине застосування для наших тейпов. Він також підходить при різних болях і травмах, у тому числі болю в спині, стегна, плечі, руці і гомілки. Так що попрощайтеся з м'язовим болем за допомогою нашої кинезиологической стрічки
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев