Карта сайта
20 января 2019, 19:01
Цинк бере участь в активізації більш 200 ферментів в людському організмі, регулю. Дрогобыч, Львовская область. фото 1
Основная информация
#2090835
300ГРН
Категория рубрики: Другое
Описание
Цинк бере участь в активізації більш 200 ферментів в людському організмі, регулює їх структуру. Він необхідний для нормального функціонування: гормонів гіпофіза, підшлункової залози, передміхурової залози, впливає на статевий розвиток і сексуальну активність. Нормалізує жировий обмін, підвищує інтенсивність розпаду жирів і запобігає жирову дистрофію печінки. Необхідний для кровотворення. Підтримує і покращує зір. Є структурним елементом епітеліальних клітин слизових оболонок, особливо ротової порожнини, шкіри, волосся і нігтів. Впливає на смакові відчуття і апетит. Необхідний для нормального розвитку кісткового скелета і для відновлення тканин, нормалізує цукор у крові, активізує діяльність головного мозку, діє як необхідний елемент імунної системи, загальмовує процес старіння. Для лікування ран і опіків. Попереджає випадання волосся і облисіння, його застосовують для лікування вугрів. Бере участь в утворенні білків і ядерних кислот (генетичний матеріал клітин).

Цинк бере участь в активізації більш 200 ферментів в організмі людини, синтезі нуклеїнових кислот (ДНК, РНК), білків, в діленні клітин. Цей елемент необхідний для правильного функціонування гормонів гіпофіза, підшлункової залози і передміхурової залози, яка впливає на статеве здоров'я. Також, цинк є незамінним в процесах росту і регенерації, освіти колагенових волокон, які відповідають за еластичність і пружність тканин (судин, шкіри). Цей елемент незамінний для правильного формування і нормального функціонування скелета.

Цинк виконує важливу роль в життєдіяльності людини. При недостатньому рівні цинку, в організмі може виникнути цілий ряд серйозних захворювань, таких як психічні розлади (депресія, епілепсія), діабет, аденома простати, хвороби серця і погане травлення. При цьому, спостерігається погіршення зору і ослаблення імунітету (часті простудні захворювання, погане загоєння ран, виразки).

Добова норма цинку для дорослої людини, в середньому, становить 10-20 мг. Джерелом цинку, в першу чергу, служить їжа. Багаті на цей мікроелемент такі продукти харчування, як устриці, креветки, печінка, насіння, гриби і зернові культури.

БАД капсули з цинком «Тяньши» , є екологічно чистим препаратом, розробленим для стабілізації та підтримки нормального рівня цинку в організмі. Важливо, що до його складу входять допоміжні мікроелементи, які сприяють кращому засвоєнню цинку.
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев