Карта сайта
Ігровий центр Hola Toys Дитячий садок із фігурками звірят, веселими мелодіями, п. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#18772009
651ГРН
Состояние Новое
Батарейки входять у комплект: Нет
Вага: 1.15
Виробник: Hola Toys
Звуки/мелодії: Є
Колір: Різнокольоровий
Країна реєстрації ТМ: Китай
Країна-виробник товару: Китай
Матеріал: Пластик
Матеріал упаковки: Картон
Мова пісень/слів: Без слів
Можливість спробувати, не розкриваючи упаковку: Нет
Наявність ручки на коробці: Нет
Підкатегорія: Ігрові центри
Світлові ефекти: Нет
Стан: Новый
Стать: Для дівчат, для хлопчиків
Тематика: Пізнання світу
Тип: Товар
Тип використовуваних батарейок: AA
Упаковка: Коробка
Код/Артикул: A935
Код товара: 1463587274
Описание
Ігровий центр Hola Toys Дитячий садок із фігурками звірят, веселими мелодіями, пісеньками і звуками схожий на ляльковий будиночок. Із ним можна розігрувати невеличкі сценки. Ігровий розвивальний центр сподобається дітям переддошкільного віку від 2 років.
Музичний ігровий набір у вигляді казкового дитячого садка зі звірятами покращує мислення, слухові навички, соціальні здібності, розвиває допитливість і уяву. Ігровий набір з музикою підготує до дитячого садка через гру, допоможе малюкам швидше адаптуватися, бути впевненими і товариськими.
Дитячий садок складається з основи у вигляді відкритого будиночка і декількох окремих частин – це ростомір у вигляді жирафи, парта, 3-колісний велосипед, 2 фігурки-неваляшки ведмедика і овечки, дошка. На основі є три великі кнопки: червона для прослуховування 3 мотивів зі звуками звірят, жовта програє 3 інструментальні мелодії (піаніно, скрипка, музична шкатулка), фіолетова з 5 звуковими ефектами (натисніть і утримуйте, щоб зациклити). Усі мелодії та звуки перемикаються коротким натисканням кнопок.
У дитячому садку є гойдалки у вигляді балансира і літачка для звірят. Щойно ви всадите їх покататися, заграють мелодії та звукові ефекти. Є кнопка регулювання гучності з 3 положеннями: тихо, голосно, вимкнути. Поставте ведмедика і овечку на танцпол і вони закружляють у танці під запальні звуки! А ще можна покрутити верхівку на даху будиночка, стрілки годинника і подзвонити у дзвіночок.
Сюжетно-рольові ігри з іграшковим дитячим садом допомагають дітям знайомиться, придумувати історії, уявляти себе в різних образах, проявляти креативність, розвивати фантазію, впевненість у здібностях.
Для роботи ігрового центру необхідні 3 батарейки АА (не в комплекті). Дитячий садок Hola Toys виконаний із міцного безпечного пластику. Розвиваюча іграшка отримала 6 сертифікатів якості, серед них європейський EN71 і американський ASTM.
Оцените полноту описания
3.25 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев