Карта сайта
08 апреля 2019, 21:04
Багатофункціональна іграшка (Піраміда) для дітей від двох років і старше, на дов. Винница, Винницкая область. фото 1
Основная информация
#3214030
1 800ГРН
Категория рубрики: Юла, кубики, пирамидки, каталки
Вид: Пирамидка
Возрастная группа: От 12 до 18 мес.
Бренд: Указан в описании
Состояние: Новое
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта
Описание
Багатофункціональна іграшка (Піраміда) для дітей від двох років і старше, на довгий час відверне дитину від гри з мобільним телефоном, компьютером і побутовими приладами, так як в ній зібрано практично все, що може зацікавити допитливий розум дитини.
Конструкція дозволяє розвивати тактильне і візуальне сприйняття, має багато рухомих деталей, прості головоломки і алфавіт з візуальними образами (дозволяє в ігровій формі легко вивчити всі літери).
Всі деталі надійно закріплені і не будуть розкидатися по всьому будинку. Основа іграшки робить його стійким на рівній поверхні і мінімізує ймовірність перекидання, роблячи гру захоплюючою і безпечною.

Цей виріб є оригінальною розробкою нашої фабрики і не має аналогів по функціональності. Доставляється в зібраному стані, розмір 500х500х400 мм.

Виробнича компанія Перша Фабрика розпочала виготовлення дитячих розвиваючих іграшок та навчальних ігр. Основним і найважливішим фактором для нас є безпечність іграшок як для дітей, так і для навколишнього середовища, тому ми використовуємо тільки природні матеріали - дерево, папір та акрилові фарби.
Пропонуємо для ознайомлення нашу продукцію, яка вже успішно продається та новинки, які розробляють та втілюють у життя наші дизайнери та співробітники.
Готові іграшки та ігри "тестуємо" на власних дітях, адже це сама прискіплива та чесна категорія клієнтів)))
Ключевые слова
пірамідка, еко, розумашка, розвивайка, деревяна, іграшка
Оцените полноту описания
4.65 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев