Карта сайта
Гиностемма п'ятилистна , трава безсмертя, джиаогулан (Gynostemma pentaphyllum)
. Николаев, Николаевская область. фото 1
Основная информация
#2052709
35ГРН
Виды комнатных растений: Декоративно-лиственные
Вид: Другие декоративно-лиственные
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта, Деливери
Описание
Гиностемма п'ятилистна , трава безсмертя, джиаогулан (Gynostemma pentaphyllum)
У продажу молода рослина з фото 3

Багаторічна рослина з сімейства гарбузових, яке може досягати 8 метрів. Морозостійка, до -18 ° за Цельсієм. Цвіте з липня по серпень дуже маленькими зеленувато-білими квітами. Рослина дводомна і тому не може самостійно запилюватись.У наших широтах, також, гарно почувається на підвіконні.
Gynostemma pentaphyllum родом з Китаю, Японії і Таїланду. Там же воно культивується протягом тривалого часу.
Рослина використовується в традиційній китайській медицині з 1400 року нашої ери. На конференції з традиційної медицини в Пекіні 1991 року Gynostemma pentaphyllum була обрана в якості однієї з десяти найважливіших тонізуючих трав.
Склад: Листя містить сапоніни (Gypenosides "схожий на" Panaxoside / гінзенозід з женьшеню), мікроелементи, амінокислоти, білки, полісахариди і вітаміни. Gynostemma pentaphyllum містить в чотири рази більше сапонінів ніж женьшень.
Gynostemma pentaphyllum знімає стрес, заспокоює нерви при перевантаженні роботою, знижує нервозность, допомагає при діабеті, знижує цукор у крові. Рослина має антиоксидантні властивості.
Gynostemma pentaphyllum використовується при лікуванні атеросклерозу, захворювань печінки, гепатиту В, хронічного бронхіту , при виснаженні і втомі.
Хоча ця "чудо трава" має широкий спектр областей застосування, в основному вивчені ефекти на серце і кровообіг. Вона впливає на сердечну м'язу, зміцнюючи серце і покращуючи кровообіг.
Протидіє злипанню компонентів крові, яке може привезти до тромбозу, інсульту і серцевих нападів. В ході лабораторних досліджень було виявлено, що активні інгредієнти цієї рослини позитивно впливають на високий кров'яний тиск і зменшують навантаження на серце. Цікаво також, що Rh2 глікозид гінзенозід має гальмівну дію на пухлини. Gynostemma pentaphyllum також стимулює утворення білих кров'яних тілець. Вона корисна для пацієнтів після радіологічного або хіміотерапевтичного лікування.
Ключевые слова
гиностемма, трава бессмертия, китайская трава бессмертия
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев