Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Товары для других животных, птиц
14 августа 2018, 10:55
Засіб для догляду за шкірою тварин з антимікробними та ранозагоювальними властив. Белая Церковь, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1491832
200ГРН
Категория рубрики: Ветпрепараты
Доставка
Отправлю через: Новая почта, ИнТайм
Описание
Засіб для догляду за шкірою тварин з антимікробними та ранозагоювальними властивостями. Засіб являє собою непрозору гелеподібну речовину насичено-блакитного кольору зі слабким специфічним запахом.
Склад:
Олія чебрецю 0,063%, рослинні екстракти ромашки лікарської та деревію, тимол, емоль'єнти, стабілізатор бензетоній хлорид та FD&C фарбник 99,83%.
Показання до застосування:
*Хронічні та гострі запалення та пошкодження шкіряних покривів (дерматити, екземи, мікроспорія, пододерматити, лишай, тощо)
*Загоєння ран та відновлення шкіряних покривів регенеративним шляхом
*Трихофітія
*Топічна терапія у комплексі лікування уражень підшкірними паразитами
*Щоденне зволоження та зміцнення природних захисних бар’єрів шкіри
*Відновлення мікроциркуляції та нормалізація обміну речовин у шкірі
Властивості:
Завдяки унікальній комбінації природних екстрактів ромашки лікарської та деревію, та відсутності антибіотиків і гормонів засіб сприяє відновленню мікроциркуляції та нормалізації обміну речовин. Екстракт чебрецю сприяє зменшенню почервоніння та подразнення, екстракт ромашки лікарської посилює місцевий кровообіг, живлення шкіряних покровів та сприяє загоєнню мікротравм. Екстракт деревію захищає шкіру від обвітрювання, впливу сонця і морозу, знижує подразнювальну дію внаслідок укусів комах. Гель може застосовуватись на постійній основі для зволоження, захисту та зміцнення природних захисних бар'єрів шкіри.
Ключевые слова
дерматит, рана, гной, заживления, мазь, крем, захист, кожа, зволоження, шкіра, трихофітія, запалення, екзема, экзема, лишай, гель, блюбаттер, фортисепт