Карта сайта
Показання щодо використання: Препарат «Флумет-Рій» призначений для діагностики т. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1136395
37.00ГРН
Категория рубрики: Корма, препараты
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта
Описание
Показання щодо використання: Препарат «Флумет-Рій» призначений для діагностики та лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: флуметрин – 3.85 мг/пл, тимол – 0.80 мг/пл, ялицева ефірна олія – 0.75 мг/пл.

Фармакологічна дія: Препарат «Флумет-Рій» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій», – флуметрин, тимол, ялицева ефірна олія, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Речовина флуметрин, - синтетичний аналог природних речовин піретроїдів, які проявляють активну репелентну та інсектицидну дію.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, що міститься в ефірній олії, широко використовується у бджільництві як засіб проти варроазу та акаропідозу бджіл.

Ялицева ефірна олія, - являються природним натуральним екологічно чистим продуктом, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгицидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Флумет-Рій» містить високоактивні реагенти, - флуметрин та тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також ялицеву ефірну олію, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Флумет-Рій» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.
Показать все (99)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{