Карта сайта
Еллай Супер 70 в.г. Гербіцид 

Технологія однорідних гранульованих сумішей, що. Кропивницкий, Кировоградская область. фото 1
Основная информация
#3461899
10 476.00ГРН
Категория рубрики: Средства защиты
Вид: Химические
Препаратная форма: Гранулы
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта
Описание
Еллай Супер 70 в.г. Гербіцид

Технологія однорідних гранульованих сумішей, що забезпечує недорогий проте якісний контроль широкого спектру одно- і багаторічних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку в посівах зернових колосових культур, в т.ч. в осінній період.

* Ефективний захист посівів за доступні кошти (низька вартість обробки 1 га)
*Застосування залежно від фази бур’яну, незважаючи на фазу розвитку культури (не має фітотоксичної дії протягом фази трубкування культури) *Можливість використання в осінній період проти зимуючих бур’янів та падалиці ріпаку
*Забезпечення комплексного захисту (Еллай Супер сумісний з іншими пестицидами та рідкими добривами)
* Контроль бур’янів, стійких до 2,4 Д
*Можливість висівати наступні культури в сівозміні без обмежень *Розширення діапазону термінів використання (Еллай Супер ефективний від + 5°С)
* Контроль осоту рожевого
* Зменшення хімічного навантаження на площу (низька норма на 1 га) *Заощадження коштів на транспортуванні та зберіганні (зручна упаковка 150 г)
*Зручне приготування робочого розчину та відсутність неприємного запаху

Механізм дії

Еллай Супер— це системний гербіцид, який потрапляє в рослину в основному через листя. Еллай Супер, діючи на фермент ацетолактатсинтазу (АЛС), зупиняє поділ клітин бур’янів. Ріст рослин зупиняється через кілька годин після обробки.

Хлороз та некроз листкової поверхні бур’янів проявляється через 5 7 днів, та повна загибель настає через 2 4 тижні після внесення гербіциду. Дощ, який випав через 3 години після обробки, не знижує ефективності препарату, тому що за цей час Еллай
Супер повністю проникає в рослину.

Еллай Супер використовується на озимій та ярій пшениці, озимому та ярому ячмені (в т. ч. пивоварному) і не має обмежень щодо сортів.

Еллай Супер високоселективний для зернових у фазі 2 3 листки–початок трубкування.

За значної забур’яненості, особливо багаторічними бур’янами, та за несприятливих погодних умов рекомендується використовувати максимальну норму виливу робочого розчину та додати ПАР Тренд 90 (200 мл/га).

Діюча речовина: . . . . . . метсульфуронметил – 200 г/кг, трибенурон?метил – 500 г/кг
Препаративна форма: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .водорозчинні гранули Клас: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ..сульфонілсечовини
Упаковка: . . . . . . . . . . . . . . . . . . .пластмасова банка 150 г (на 10 г
Ключевые слова
еллай, еллай супер, эллай
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев