Карта сайта
Активний догляд 250 мл - 125 грн.
Олія для тіку 150 мл - 125 грн.
Активний дог. Борисполь, Киевская область. фото 1
Основная информация
#413106
125.00ГРН
Категория рубрики: Для мебели
Тип: Уход за мебелью, общее
Описание
Активний догляд 250 мл - 125 грн.
Олія для тіку 150 мл - 125 грн.
Активний догляд спрей 300 мл - 145 грн.
Більш детально:
1). Засіб догляду за меблями Centralin Активний догляд 250 мл - Активний догляд за меблями. Очищає, видаляє пил, захищає вироби з деревини. Активний догляд за меблями з мигдальною олією. Ідеально підходить для видалення пилу зі всіх темних та світлих дерев’яних поверхонь – підходить для панелей, дверей, облицювання віконних рам, сходів, підлоги, непокритої деревини і т.д. Матові поверхні залишаються матовими, а глянцеві освіжаються – універсальний догляд за меблями, очищає пори, живить і захищає від швидкого, повторного забруднення та висихання, тож має потрійну дію, містить віск, відтак на поверхні меблів не утворюється наліт і плями молочного кольору. Високоякісні речовини забезпечують оптимальну сумісність зі шкірою. Містить спирти.
2). Засіб догляду за меблями Centralin Тікове дерево 150 мл – Олія для тіку. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Спеціальний догляд за промасленими і натуральними меблями з тіку, лан та ген тику (південно-африканський тик), жовтого балу, Банкіраю, Балану, евкаліпта, рожевого та червоного дерева та аналогічних листяних порід. Освіжає та захищає від атмосферних проявів, від білого нальоту. Ідеально підходить для дверей, сходів, облицювання садових меблів, тераси і т.д. При сильному забрудненні рекомендується попереднє очищення з використанням миючого засобу для деревини.
3). Засіб догляду за меблями Centralin Активний догляд спрей 300 мл – Чистить, захищає, освіжає всі види деревини. Гіпоалергенний. Дуже простий у використанні для видалення пилу з темних та світлих поверхонь меблів з натуральними ігридієнтами. Для щоденного використання, подвійний активний захист ретельно видаляє пил, освіжає, захищає від швидкого повторного забруднення і пересихання. Високоякісні речовини та догляд піклуються про оптимальну сумісність зі шкірою. Завдяки активним речовинам з NEEM-BAUM (дерева нім) більшість алергенних часток від пилових кліщів, шерсті кішок, собак будуть поглинені та зв’язані, та деактивовані. Допомагає зменшити кількість пилу і алергенів у вашому домі.
Показать все (9)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{