Карта сайта
13 августа 2019, 09:47
Компанія «Compressors International», є ексклюзивним представником компанії JCB . Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#1912914
7 000EUR торг
Категория Электрогенераторы 
Состояние: Новое
Описание
Компанія «Compressors International», є ексклюзивним представником компанії JCB Power Systems (Великобританія) на території України і забезпечує поставку, установку і наладку обладнання, поставку запасних і витратних матеріалів, а також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.
Компанія JCB - один зі світових лідерів у виробництві дорожньої техніки, будівельної техніки, дизельних генераторів і електростанцій.
Компанія JCB була заснована в 1945 році і на сьогоднішній день компанія представлена дилерською мережею в 150 країнах світу.
Силові установки JCB представлені широким модельним рядом з 114 моделей від 8 кВА до 2700 кВА (моделі в стандартній комплектації, моделі під спеціальне замовлення, для оренди, телекомунікацій, освітлювальні вишки).
Кваліфіковані сервісні фахівці компанії «Компрессорс Інтернешнл» виконують запуск, наладку і навчання обслуговуючого персоналу роботі з поставляється обладнанням. Компанія «Компрессорс Інтернешнл» надає кваліфіковане обслуговування професійними сервісними інженерами, які пройшли навчання в спеціалізованих центрах компанії "JCB".
Широка мережа регіональних представництв (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Одеса та Львів), великий парк сервісних автомобілів і постійна наявність комплектів запасних частин є гарантами першокласної післяпродажної підтримки.
Більш детальна інформація є в нас на сайті
http://jcb.com.ua/catalogue ,
http://aksagenerator.com.ua
http://www.compressors.ua/katalog_texniki.html
Ключевые слова
генератор, електростанція, дизельні генератори
Оцените полноту описания
3.5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
1