Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Товары для других животных, птиц
01 октября 2018, 17:06
Основная информация
#892655
440ГРН
Категория рубрики: Ветпрепараты
Описание
Склад: Дінолітік - лікарський засіб у формі стерильного розчину для ін'єкцій, що містить в якості діючої речовини 5 мг динопросту (простагландин F2alfa у вигляді солі з трометаміна), а в якості допоміжної речовини 1,65% бензилового спирту.
 
Показання: Дінолітік застосовують для синхронізації статевого циклу, лікування піометри, хронічного метриту і ендометриту (в комплексній терапії), стимуляції отелення і переривання тільності у корів.
 
Фармакологічна дія: Дінопрост (природний простагландин F2α) володіє лютеолітічною активністю, а також стимулюючим впливом на гладку мускулатуру, особливо міометрій, м'язи судин, бронхів і шлунково-кишкового тракту. Після введення Дінолітіка, динопрост-трометамін швидко розкладається з утворенням динопросту (F2α). Це з'єднання має вкрай малим періодом напіввиведення з крові, який становить всього кілька хвилин. Залишкові кількості лікарського засобу швидко виводяться з організму і не кумулюються в тканинах тваринного, за винятком місця ін'єкції, де зберігаються до 24-48 годин після ін'єкції.
 
Дозування і способи застосування:
Дозування при всіх показаннях для корів становить 5 см3 дінолітіка (25 мг динопросту).
 
Субеструс - при наявності персистентного жовтого тіла лікарський засіб вводять одноразово внутрішньом'язово. Осіменіння проводять через 2-4 дня годин після ін'єкції.
 
Синхронізація охоти - лікарський засіб вводять внутрішньом'язово не раніше ніж через 35 днів після отелення дворазово з інтервалом 10-12 днів. Осіменіння проводять через 72-90 годин після другої ін'єкції.
 
 Переривання тільності - лікарський засіб вводять внутрішньом'язево одноразово між 5 і 120 днями тільності, викидень відбувається протягом 4 днів.

Стимуляція отелення - одноразово внутрішгьом'язово вводять від 5 до 7 см3 Дінолітіка після 270 дня тільності. Отелення відбувається через 1-8 днів (в середньому через 3 дня) Ендометрит, піометра - одноразово, внутрішньом'язово.
 
Особливі вказівки:
М'ясо і молоко можна використовувати для харчових цілей без обмежень за винятком місця ін'єкції, яке може бути використане через 2 доби після введення лікарського засобу.
 
Умови зберігання: При температурі від 150 до 300С в темному недоступному для дітей місці. Після відкриття флакона препарат можна використовувати протягом 28 днів.
Термін придатності 2 роки з дня виготовлення при дотриманні умов зберігання.
 
Упаковка: флакон 10 мл.
 
 
Виробник: Пфайзер / Зоетіс (Pfizer / Zoetis), США.
Ключевые слова
динолитик, дінолітік