Карта сайта
Залишилося 2 красуні, дівчинки.
Продаж цуценят німецької вівчарки. Вік 2 місяці. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#10746670
3 200ГРН
Порода: Немецкая овчарка
Возраст: 2 мес.
Пол: Сука
Наличие документов: Ветеринарный паспорт
Описание
Залишилося 2 красуні, дівчинки.
Продаж цуценят німецької вівчарки. Вік 2 місяці. Два рази пройшли дегельмінізацію і вакцинацію (французька вакцина EUROCAN DHPPi2/DAPPi Lmulti). Присутній ветпаспорт з печаткою і підписом ветлікаря про вакцину. Cамі їдять і ходять в туалет на двір. Грайливі.
Чому потрібно брати дівчинку?!
Самки німецьких вівчарок вважаються більш організованими, ласкавими, поступливими і відданими. Вони легше піддаються дресируванню, в зв'язку з чим їх рекомендується заводити початківцям собаківників.
(Псам німецьких вівчарок в більшій мірі властиві агресивність, наполегливість, впертість і недовірливість. Багато самців цієї породи схильні до домінування, в зв'язку з чим їх дресирування вимагає професійного підходу і специфічних знань.
Купуючи цуценя-хлопчика, потенційний господар повинен враховувати, що статевий потяг у псів зберігається протягом усього життя. Відчувши течні суки, самець вівчарки може зірватися з повідця, зробити підкоп у вольєрі або будці, після чого втекти. Беручи до уваги ці особливості псів, власники псів спочатку повинні приділяти максимум уваги вихованню тварин, домагаючись від них беззаперечного підкорення і слухняності.)
Ціна знижена!!! 3200 до неділі. З понеділка повертається до початкової ціни (3500)
При необхідності можу надіслати фото батьків ( вязка) та зробити додаткові фото кожного або можете під'їхати і вибрати собі, того хто буде Вам до душі. За всіма деталяма прошу звертатися за номером тел. 638027342 , 966583050 .
Ключевые слова
щенки немецкой овчарки
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев