Карта сайта
14 марта 2018, 09:18
Детективне агенстство «Березинець і Компанія» надає детективні послуги як фізичн. Бровары, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1171836
100ГРН торг
Описание
Детективне агенстство «Березинець і Компанія» надає детективні послуги як фізичним так і юридичним особам, оскільки як в окремих випадках наші правоохоронні органи невзмозі надати якісну допомогу потребуючим особам, зокрема досконало зібрати докази, для їх представлення до суду та органам досудового розслідування по кримінальним, цивільним, адміністративним та господарським справам, які усувають вину або навпаки доказують винність іншого, надавати інші детективні послуги.
Детектив нашого агенства Ваш професійний і надійний партнер, коли справа доходить до досліджень і спостережень в економічному і приватному секторі. Ми об’єднуємо досвід, конфіденційність і швидкість. Ви будете отримувати, нарешті, визначеність: ким здійснена крадіжка, завдані збитки компанії чи особа дійсно на лікарняному, мати перевірку співробітників і багато чого іншого.
Детективне агенство «Березинець і Компанія» здійснює свою діяльність в м. Києві, Київській області та по всій Україні.
Головний принцип і запорука успіху, детективного агентства «Березинець і Компанія»: надавати сервіс найвищого рівня і ставити потреби клієнтів понад усе, а також постійно перевищувати очікування клієнтів.

Наш сайт; http://детектив.org

Detective agency Berezinets and Company
Ключевые слова
детекетив
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев