Карта сайта
13 августа 2019, 10:55
Вартість брудозахисної решітки НОВА за 1кв/м
Виготовлення індивідуальних розмір. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#4830360
3 020ГРН
Категория рубрики: Металлоизделия
Тип: Грязезащитные решетки
Производитель: Собственное производство 
Состояние изделия: Новое
Доставка
Отправлю через: Новая почта, ИнТайм, САТ, Деливери, Самовывоз
Описание
Вартість брудозахисної решітки НОВА за 1кв/м
Виготовлення індивідуальних розмірів та геометричних форм.
Брудоочисна решітка НОВА належить до першого та другого ступеню захисту приміщення від бруду. Решітка складається із алюмінієвих профілів які поєднуються між собою за допомогою гумового ущільнювача. Завдяки такій конструкції, решітка не має відстані між профілями та виглядає суцільним килимом. Значна відмінність решітки брудозахисної системи НОВА (ДИЛОМАТ) це висота решітки: вона всього 15 мм. Це дозволяє застосовувати таку систему без влаштування приямку. Також решітка придверна Нова вкладається у неглибокий приямок.
В залежності від наповнення профілю, решітка відноситься як до першого так і до другого ступеню очищення взуття від вуличного бруду. Рекомендується використовувати на вулиці брудоочисне покриття з наповненням гума, гума+ щітка, щітка. Таке наповнення буде ефективно видаляти бруд із взуття, а також така решітка буде використовуватися тривалий час. Таке наповнення як текстиль, текстиль+гума, текстиль+щітка, текстиль+гума+щітка краще застосовувати у тамбурі, після дверей або під навісом.
Ключевые слова
брудозахисна решітка, брудозахисний климок, решітка з чистячими вставками, килимок на вхід, алюмінієвий килимок, грязеочистная решётка, решетка на входную группу, решетка в приямок, входной коврик, грязезащита
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
1