Карта сайта
14 марта 2018, 09:51
Бітумна черепиця «Акваізол» - ідеальне рішення для вашого будинку!
Бітумна чере. Бровары, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1094342
101ГРН
Вид: Битумная 
Цвет: Разные цвета
Производитель: Aquaizol 
Дополнительные параметры:
Длина, мм: 1000 мм
Ширина, мм: 330 мм
Описание
Бітумна черепиця «Акваізол» - ідеальне рішення для вашого будинку!
Бітумна черепиця - це гнучкий 6-ти шаровий покрівельний матеріал у вигляді фігурних гонт. Основою служить особливо міцний стеклохолст, який армує 3 шари полімерно-бітумної маси, покритої зверху кольоровою базальтової крихтою. Колір черепиці зберігається без змін завдяки керамизации кольоровий базальтового посипання. Базальтове посипання забарвлюється неорганічними барвниками і обпалюється при високих температурах (понад 800 ° C), створюючи керамічну глазур.

М'яка бітумна черепиця, або гонт - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи і Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів гнучка черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь, так і для покрівель, що містять складні архітектурні елементи.

Очевидні переваги покрівлі з бітумної черепиці важко переоцінити - це, перш за все, довговічність і невибагливість в обслуговуванні, можливість застосування на ухилах від 12 ° аж до негативних кутів, відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження.

Бітумна черепиця «Акваізол» проводиться з 2003 року і займає міцні позиції на українському покрівельному ринку. У колекції 2015 року Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» зберіг назви добре відомих серій «Мозаїка» і «Акцент», які містять по 11 унікальних колірних рішень.

Бітумна черепиця «Акваізол» володіє характеристиками, спеціально підібраними для наших кліматичних умов, особливість яких - циклічну зміну температури в широкому діапазоні. Відповідність світовим стандартам якості і доступна ціна роблять бітумну черепицю «Акваізол» популярної серед широкого кола забудовників
Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» гарантує стабільність фізико-механічних властивостей черепиці протягом 25 років.
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев