Карта сайта
Нано біологічний препарат для сої
Склад: унікальний комплекс молібдену, селену . Чернигов, Черниговская область. фото 1
Основная информация
#14501432
380.00ГРН
Категория рубрики: Удобрения
Тип: Бактериальные
Описание
Нано біологічний препарат для сої
Склад: унікальний комплекс молібдену, селену та інших мікроелементів у нано-формі у поєднанні з стабілізуючими агентами та іншими функціональними добавками.
Технологія застосування: передпосівна обробка.
Норма витрат: 1 л препарату на 1 т насіння. Для приготування робочого розчину 1 л препарату розчиняють у 4 – 9 л води та вносять 5 – 10 л робочого розчину на 1 т насіння. Норма витрат робочого розчину має складати не більше 1 % від маси насіння.
Ефект від застосування.
Біологічна активність препарату зумовлена нано-комплексами молібдену та селену, що входять до його складу. Життєдіяльність сої тісно пов’язана із особливою групою мікроорганізмів – симбіотичними азотфіксаторами. Молібден є незамінним мікроелементом для цих мікроорганізмів, впливаючи на їхню здатність засвоювати атмосферний азот. Застосування препарату «Нано біологічний препарат для сої» спричиняє потужний стимулюючий вплив на симбіотичну азотфіксацію та засвоєння атмосферного азоту. Це, у свою чергу, призводить до зростання вмісту білку у насінні сої, поживної цінності, товарності насіння та урожайності, яка збільшується на 5 – 10 %. Унікальною особливістю препарату «Нано біологічний препарат для сої», яка відрізняє його від мікродобрив є те, що молібден у ньому знаходиться у вигляді нано-комплексів, що значно підвищує його біологічну активність.
Інший активний компонент препарату, який зумовлює його біологічні властивості – нано-селен. Селен – незамінний мікроелемент для усіх організмів, у тому числі зернобобових культур. Селен впливає накопичення у насінні білку та олії, засвоєння рослиною поживних елементів з ґрунту, посухостійкість, стійкість до температурних коливань, загальну стресостійкість. Нано-селен підвищує природний імунітет рослин, захищає від грибних хвороб, підвищує поживну цінність насіння, загальний урожай збільшується на 5 – 10 %.
Препарат містить функціональні добавки, які підвищують біологічну активність нано-комплексів молібдену та селену, а також може містити нано-комплекси інших елементів.
Усі нано-комплекси, що містяться у препараті утворені біологічним шляхом, що забезпечує їх високу вискоку активність, екологічність, безпечність для усіх видів рослин, тварин і для людини.
Строк зберігання 24 місяці.
Тара 1л,5л,10л
Зберігати у темному місці за температури не вище 35°С в оригінальній упаковці
Ключевые слова
инокулянт для сои, соя, инокулянт, обработка семян сои
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев