Карта сайта
15 мая 2019, 10:53
1. Світловодська, тм «Українська Природна» відома з 1985р.
 Вода питна мінераль. Николаев, Николаевская область. фото 1
Основная информация
#3249783
65.00ГРН
Категория рубрики: Вода
Тип воды: Питьевая
Описание
1. Світловодська, тм «Українська Природна» відома з 1985р.
Вода питна мінеральна природна столова артезіанська вищої категорії. ДСТУ
Доноситься споживачеві в природному, первозданному вигляді. Склад ідеально збалансований для щоденного споживання і підтримки здорового способу життя. Походить з західної ділянки Світловодського родовища. Видобувається з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду, унікальний збалансований склад і властивості води формувалися більше мільярда років, захищена 40-метровим гранітним шаром. Ці підземні води класифікуються як слабко-маломінералізовані сульфатно-гідрокарбонатні магнієво-натрієво-кальцієві, натрієво-кальцієві без специфічних компонентів та властивостей, нейтральні-слабколужні, холодні.
Внесена в реєстр надр та Державний Стандарт України.
Вода здійснює оздоровчий вплив на організм - сприяє сечоутворенню, стимулює екскрецію сечі , активує жовчоутворювальну функцію печінки.
Природно збагачена киснем. Залишає накип. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів.
Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування.
2. Тростянецька джерельна тм «Українська Природна»
Вода природна питна джерельна
Походить з екологічно чистих заповідних місць урочища «Тростянка» ізольованих та захищених від зовнішніх впливів та промислових факторів. Природно збагачена киснем вода, зі збалансованою кількістю корисних, розчинених у воді мінералів та елементів.
НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів
Вода донесе всю свіжість природних джерел, які пробиваються з великої глибини та додасть організму здоровий стан на кожен день. Благотворно впливає на організм та допомагає зберегти здоров'я, незважаючи на екологічні катаклізми. Щоденне вживання буде підтримувати здоровий спосіб життя.
Середній рівень мінералізації. Залишає небагато накипу.
Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування.
3. Світловодська, тм «Українська Природна»
Вода мінеральна природна столова питна артезіанська пом’якшена
Походить з західної ділянки Світловодського родовища, захищена 40-метровим гранітним шаром. Видобувається з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду, унікальний збалансований склад і властивості води формувалися більше мільярда років. Ці підземні води класифікуються як слабко-маломінералізовані сульфатно-гідрокарбонатні магнієво-натрієво-кальцієві, натрієво-кальцієві без специфічних компонентів та властивостей, нейтральні-слабколужні, холодні.
Натуральна пом’якшена вода, дуже зручна і корисна в застосуванні, майже не залишає накипу при приготуванні чаю, кави, їжі та має переваги перед очищеними водами, тому що має весь природний склад корисних елементів і зменшену кількість солей кальцію і магнію, які прибираються фільтрами з натуральних матеріалів. Природно збагачена киснем. Майже не залишає накипу. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів.
Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Комментарии к данному объявлению отключены автором
Также часто ищут: