Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Товары для других животных, птиц

Архив: Апівароль - засіб проти варроатозу бджіл, Львов

01 октября 2018, 17:06
Застосування: бджоли
  
Показання: Апівароль - препарат в таблетках для діагно. Львов, Львовская область. фото 1
Основная информация
#952027
410ГРН
Категория рубрики: Ветпрепараты
Описание
Застосування: бджоли
  
Показання: Апівароль - препарат в таблетках для діагностики, профілактики та знищення вароатозу бджіл.
 
Склад: Одна таблетка (0,7 г) містить діючу речовину:
- амітраз 12,5 м
 
Фармакологічна дія: Наповнювач таблетки тліє, виділяючи при цьому дим, з яким поєднується діюча речовина амітраз. Амітраз з димом вражає нервову систему кліщів, які відпадають від бджіл на дно вулика і через 2-72 години гинуть. Апівароль не діє згубно на розплід, що не отруює бджіл, не впливає на продуктивність бджолиних маток.
 
дозування:
Одна таблетка містить одну дозу, достатню для обкурювання бджолиної сім'ї. Таблетку беруть пінцетом і запалюють, якщо з'являється полум'я, його необхідно погасити. Тліючу таблетку, кладуть на вузьку металеву сітку, під яку, на дно вулика, закладають папір і закривають лоток на 20 хв. Через 1 годину папір виймають і перевіряють наявність кліща. Обкурювання проводиться у вечірній час 2-3 рази (з інтервалом 4-6 днів) навесні і восени.
 
Побічна дія:
При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. Інтоксикація через передозування практично неможлива, так як межа безпеки перевищує 5-разову терапевтичну дозу. Максимальна толерантна доза при введенні всередину становить 7,5 мл на кожні 10 кг ваги тварини. У разі помилкового введення більш високої дози у тварини може спостерігатися анорексія, сонна хвороба, втрата у вазі, млявість, порушення моторики шлунково-кишкового тракту. В цьому випадку слід припинити введення препарату і застосувати симптоматичне лікування.
 
Протипоказання:
Не застосовувати в період збору меду. Обробляти препаратом не пізніше 30 днів до початку медозбору. Не обробляти бджіл димом при температурі нижче + 10 ° С.
 
Особливі вказівки: При роботі з препаратом оберігати очі від контакту з димом; уникати вдихання диму.
 
Умови зберігання: У сухому, темному місці, при температурі до + 25 ° С
Термін придатності - 8 місяців.
 
Упаковка: Пластикові флакони по 25 таблеток.
 
Виробник: Біовет-Пулави (Biowet Pulawy), Польща