Карта сайта
0

Апи-флу 10 уп.(аналог варотома: флувалинат-80мг., масло розмарина, чебреца, Киев

Показання щодо використання: Показання до застосування: Препарат «Апі-Флу» призн. Киев, Киевская область. фото 1
Основная информация
#1136396
37.00ГРН
Категория рубрики: Корма, препараты
Доставка
Отправлю через: Новая почта, Укрпочта
Описание
Показання щодо використання: Показання до застосування: Препарат «Апі-Флу» призначений для діагностики та лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: Ʈ-флувалінат – 80.00 мг/пл, розмаринове ефірне масло – 0.30 мг/пл, чебрецеве ефірне масло – 0.25 мг/пл, лавандове ефірне масло – 0.35 мг/пл.,та інші допоміжні речовини.

Фармакологічна дія: Препарат «Апі-Флу» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Апі-Флу», – т-флувалінат, розмаринове ефірне масло, чебрецеве ефірне масло , лавандове ефірне масло, та інші допоміжні речовини проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Апі-Флу» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Апі-Флу» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Ʈ-флувалінат, - синтетичний аналог природних речовин піретроїдів, які проявляють активну репелентну та інсектицидну дію.

Ароматичні масла, які входять до складу препарату «Апі-Флу»: розмаринове ефірне масло, чебрецеве ефірне масло, лавандове ефірне масло, - являються природними натуральними екологічно чистими продуктами, які проявляють не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіють високими бактерицидними, фунгицидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Апі-Флу» містить високоактивний реагент, - Ʈ-флувалінат, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також збалансований комплекс ароматичних масел, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Апі-Флу» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, резистентних до препарату.
Показать все (99)

Другие объявления автора

Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев
{