Карта сайта
0

Акція на аніонові прокладки Douan енергія Тібету довголіття, Кривой Рог

Сьогодні аніонові щоденні, нічні і денні прокладки від компанії Доюань це не тіл. Кривой Рог, Днепропетровская область. фото 1
Основная информация
#334214
97ГРН торг
Описание
Сьогодні аніонові щоденні, нічні і денні прокладки від компанії Доюань це не тільки по-справжньому комфортний засіб особистої гігієни для жінки, але й ефективний спосіб профілактики та оздоровлення організму в цілому і не тільки жіночого... І відбувається це через непомітний благотворний вплив аніонових прокладок на організм людини. Проце добре розповів Краснощеков А.С. в своєму відео.
Саме тому аніонові прокладки Douan рекомендовані, незалежно від віку тим, хто ще довго хоче залишатися живчиком, молодим і здоровим.

Склад аніонових прокладок: абсорбуючий полімер (у тих що для критчних днів), надтонка бавовна, прошарок з надмягкої бавовни і аніоновий протибактеріальний чіп (ці чіпи мають здатність виділяти потік аніонів високої інтенсивності, виконуючи, таким чином, антибактеріальні функції і усуваючи неприємні запахи)..
Жінки давно мріяли мати такі прокладки, які б не підводили не викликали б почуття роздратування, свербіжу і неприємного запаху.
Дуже гарною підмогою в цьому питанні є жіночий бальзам «Золотий» та кульки для чищення, на які, до речі, зараз акція. Детальніше на сайті БиоАниОзон.

Види аніонових прокладок Доюань, кількість в упаковці, розміри і ціна:
Денна 10шт. 245мм Акція 97 грн (повна ціна 105 грн)
Нічна 10шт. 280мм Акція 97 грн (повна ціна 105 грн)
Щоденна 30шт. 155мм Акція 137 грн (повна ціна 150 грн)
P.S. Акційна ціна діє при замовленні від 4-х прокладок, можна різних.
Система знижок. Запрошую до співпраці
Ключевые слова
интим, гигиена, тампон, тест, анион, биофотон, гинеколог, проктолог, трусы, геморрой
Оцените полноту описания
5 1 голос Спасибо, ваш голос принят
Все (0)
Последние комментарии
К данному объявлению нет комментариев