Карта сайта
Объявление не активно, найдите другие предложения в категории: Продажа квартир

Архив: 1-комнатная квартира, 30.00 кв.м, Яремча

"ND Group Development" пропонує унiкальну можливiсть стати власником апартаментi. Паляница, Ивано-Франковская область. фото 1
Основная информация
#8156803
37 000USD
Регион: Ивано-Франковская область
Город: Яремча
Район: Паляница
Количество комнат: 1 комнатная
Площадь общая, м2: 19 м2
Код объекта: aspo767717
Подробная информация:
Тип дома: Кирпичный
Этаж: 4 эт.
Этажность: 4 эт.
Описание
"ND Group Development" пропонує унiкальну можливiсть стати власником апартаментiв в апарт-готелi "Villa Family Club", що знаходиться у самiсiнькому серцi Карпат напроти витягу 1R всесвiтньо вiдомого курорту України - ТК"Буковель". Готельний комплекс розмiщується на земельнiй дiлянцi 0.76га та налiчує декiлька корпусiв до дрiбниць продуманої концепцiї, що включає в себе поєднання сучасного архiтектурного рiшення, власної iнфраструктури та функцiонального зонування за принципом найкращих європейських курортiв.
Апартаменти мають власнi видовi тераси, панорамнi вiкна, що вiдкривають неймовiрнi краєвиди наповнюючи кiмнату простором, створюючи атмосферу єднання з природою та даруючи неабиякий комфорт за рахунок продуманого планування. На територiї "Villa Family Club": басейн, банний комплекс з сауною, гiдромасажною ванною, сучасний дитячий майданчик, банкетна зала, фуршетна зала, можливiсть встановлення мангалiв на власних терасах, кiмната для сушiння лижного спорядження i Lounge тераса на останньому поверсi. З територiї комплексу вiдкривається неймовiрний вид на гори, особливу атмосферу створює нiчне катання та рiзноманiтнiсть розвах туристичної локацiї, а чисте повiтря та краса Карпат у будь-яку пору року наповнить вiдпочинок незабутнiми враженнями. З Ваших апартаментiв Буковель як на долонi!
Вже збудованi апартаменти перейдуть до обслуговування керуючої компанiї, яка подбає про наповненiсть Ваших апартаментiв, формат проживання вiдвiдувачiв, розробить маркетингову стратегiю та гарантовано збiльшить прибутки.
Інвестуючи кошти в "Villa Family Club", купуючи апартаменти в курортнiй мiсцевостi, в оточеннi мальовничої природи, що збагачена чистим гiрським повiтрям, Ви не тiльки стаєте власником унiкальної нерухомостi, а й забезпечуєте своє майбутнє прибутком! Інвестуйте у правильне житло з прибутком!
Фотопрезентація - www.mn.kiev.ua/vip/9774a.htm

Тел.: (050) 744-90-90, (068) 744-90-90 Давид
Подробно: Урочище Вишня, 4/4 эт.